Trwałe, niedrogie perfumy

Julia66
Posty: 443
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: Julia66 »

Myślałam nad kupieniem perfum dla siebie. Zależy mi na czymś trwałym z wyrazistym akcentem. Jesteście w stanie polecić jakąś perfumerię w której mogłabym kupić niedrogo oryginalne perfumy? Tanich podróbek mam już dosyć...

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: furka »

Tanie podróbki niestety nie są zbyt dobre. Często szybko się ulatniają i nie są aż tak intensywne i wydajne. Co do perfumerii, w której mogłabyś niedrogo kupić coś oryginalnego, polecam Ci zajrzeć na stronę: aleperfumeria/pl/pl/ ja zawsze tutaj robię zakupy.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: Gacei54 »

Jestem właścicielem niewielkiej drogerii w moim mieście i ostatnio odkryłem hurtownię internetową https://www.e-hurtowo.eu/perfumy-c-149.html, na której znajduje się wiele perfum w atrakcyjnej cenie. Wybór zapachów jest naprawdę duży, dlatego złożyłem zamówienie. Klienci mojej drogerii są zadowoleni z dostawy nowych perfum, ja również!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: sorra »

Moim zdaniem najlepiej szukać perfum w sklepach internetowych, z reguły wychodzą taniej, a jeszcze można trafić na większą promocję i jeszcze więcej zaoszczędzić. Ewentualnie można poszukać jeszcze zamienników. Natomiast gdybyście mieli problem z tym jaki zapach wybrać to zawsze można sugerować się poradnikiem mamapisze/com/pl/perfumy-damskie-jak-je-dobrac-do-charakteru/ . Tutaj bardzo fajnie zostało opisane to jak dobierać zapach konkretnie pod charakter danej osoby i zauważyłam, że to się sprawdza

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: aklinka »

Sztuką jest znaleźć perfumy trwałe i niedrogie, ale nie jest to niemożliwe. Ostatnio przyjaciółka coś mi wspominała, że dostępne są perfumy w FZ , a raczej ich odpowiedniki, które są kilkanaście razy tańsze i dostępne są różne pojemności nawet 10ml. Zatem można sobie kilka zapachów zamówić i je przetestować i to nie będzie wysoki koszt nawet jak nam zapach nie będzie odpowiadać. A czy wy także zamawiacie czasami tańsze odpowiedniki znanych perfum? Dajcie znać

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: agentka »

A ja powiem tak, szukam czegos ladnego, trwałego, cena nie gra roli w sumie, bo cenie sobie jakosc przede wszystkim :)

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: roomia »

W Aleperfumerii można znaleźć trwałe i niedrogie zapachy, polecam sobie zajrzeć. Oczywiście są to oryginalne perfumy. Osobiście odradzam kupować zamienniki, bo to strata pieniędzy. Niby tańsze, ale zapach jest bardzo nietrwały i w ten sposób wyrzuca się tylko pieniądze w błoto

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: brukselka »

No ja tez uwazam, ze lepiej wydac wiecej kasy, a miec cos lepszego jakosciowo i przede wszystkim trwałego

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: agentka »

A skąd kupujesz? i jakie są twoje ulubione :)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Trwałe, niedrogie perfumy

Post autor: brukselka »

Ja zamawiam z Notino :) jesli chodzi o perfumy, to jest w czym wybierac no i bardzo czesto są fajne promocje, tak ze nawet dwa flakoniki sobie zamawiam

ODPOWIEDZ