opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: furka »

Oby. Póki co boję się bólu i tego, że będę żałować swoich poprawek, bo na przykład przed nimi wyglądałam lepiej :D

Kamilla36
Posty: 169
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: Kamilla36 »

Myślę, że akurat tego obawiać się nie musisz, bo mi kilka zabiegów odradzono - po prostu nie były potrzebne. Lekarze znają się na rzeczy i są w stanie zaproponować inne zabiegi, albo po prostu wykonać je w bardzo subtelny sposób :)

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: furka »

Dobra... Co raz bardziej przekonuję się do magicznej kliniki. Widzę, że zabieg tutaj wiąże się z minimalnym ryzykiem.

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: Julia66 »

Z magiczną kliniką mam same pozytywne doświadczenia, a co jakiś czas zdarza mi się ją odwiedzać, aby wypełnić usta, więc jak najbardziej warto skorzystać z jej zabiegów ;)

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: Julia66 »

Dodam jeszcze tylko do swojego wpisu, że gdybyście mieli jakieś pytania, to śmiało pytajcie! Można też szukać informacji oraz pomocy na ich stronie internetowej - magiczna-klinika/pl/ :)

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: Inaka »

W Kolbuszowej nie byłam, ale ja też znam Magiczną Klinikę, bo byłam u nich na wypełnieniu lwiej zmarszczki. Moim najbliższym oddziałem był Białystok i tam właśnie poszłam. Polecam zdecydowanie wszystkim. Nie czekajcie, bo efekty widać gołym okiem. Zabieg praktycznie nie boli, a rekonwalescencja nie trwa długo. Po zabiegu można wykonywać codzienne obowiązki.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: bogna45 »

Inaka, wiesz może coś więcej na temat innych zabiegów przeciwzmarszczkowych? Moja mama myśli o wypełnieniu lwiej zmarszczki, więc mogłabyś opisać swoje doświadczenia z zabiegu? Na czym on w ogóle polega? Ja myślę o wygładzeniu zmarszczek mimicznych, ale trochę się boję.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: Perunka »

Nie trzeba od razu sięgać po inwazyjne zabiegi, można umówić się na coś takiego klinikamiracki/pl/odmladzanie-laserowe i naprawdę piękną buzią się cieszyć!

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: Inaka »

Nie bój się, bo w przypadku każdego zabiegu otrzymasz środek znieczulający. W przypadku lwiej zmarszczki, to wstrzykuje się w nią kwas hialuronowy. Efekty widać po kilku dniach, ale pierwsze wrażenie jest już po kilku minutach od zabiegu. Można go też powtarzać, jeśli będziesz chciała utrzymać efekt przez długi czas. Maja też inne zabiegi, w których wykorzystują kwas hialuronowy.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: opinie o Magicznej Klinice ( Kolbuszowa)

Post autor: bogna45 »

Jakie to są zabiegi? Czy tylko przeciwzmarszczkowe, czy mają też upiększające? Bo ja też może bym się na noć zdecydowała. Zawsze marzyłam o pełnych ustach i perfekcyjnym nosie. W tym wypadku też wykorzystują kwas hialuronowy czy jakiś inny preparat?

ODPOWIEDZ