Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Julia66 »

Może przerzucenie się na kosmetyki naturalne i duże nawilżenie? Ja uważam, że to całkiem fajna propozycja, jeśli chcecie lepiej pielęgnować swoją skórę. Można sprawdzić w tej kwestii np. kosmetyki naturalne Herbapol Polana. Widzę, że i do ciała i do włosów mają całkiem fajną ofertę.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: maleńka »

Tak naprawdę to o siebie trzeba dbać cały czas by się sobie podobać i mimo upływających lat czuć się nadal atrakcyjny. Wiele osób z wiekiem zaczyna tracić włosy, także może warto wcześniej o takim zabiegu https://gazetapowiatowa.pl/poradniki/zd ... a-fryzure/? W końcu wszystko jest dla ludzi ;)

Claudina
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Claudina »

Seria Contour Correction z Eveline to kremy przeznaczone do pielęgnacji takiej dojrzałej cery. Ja kupiłam jeden krem i extra się sprawdza, warto popróbować, nie jest drogi, więc czemu by nie

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: furka »

Myślę, że trzeba zainwestować w odpowiednie kremy. Myślę, że krem 40+ Lift Booster Collagen od Eveline jest godny uwagi. Lekki, nadaje się pod makijaż, fajnie się wchłania i szybko daje efekt ujędrnienia skóry twarzy.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: kobietki33 »

U mnie po czterdziestce pojawiły się problemy z haluksami. Na szczęście znajoma poinformowała mnie, że Centrum Medyczne Gamma z Warszawy profesjoanlnie zajmuje się tego typu schorzeniami. Z tego, co widziałam, to mają w stolicy dwie placówki - przy ul. Bobrowieckiej oraz przy ul. Broniewskiego. Moim zdaniem warto zaznajomić się z ich ofertą, bo mają własny szpital i płatność można rozłożyć na raty.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Rysia »

Po 40-tce warto odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Może zainteresują was te informacje tu https://the-clinic.pl/specjalista/lek-d ... olberczak/ Lekarz medycyny estetycznej który ma długoletnie doświadczenie. Ma duże doświadczenie w zabiegach korygujących z użyciem wypełniaczy oraz toksyny botulinowej. Na stronie znajdziecie więcej informacji i dane kontaktowe.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Kamilla36 »

Myślę, że przede wszystkim trzeba zadbać o siebie pod kontem zdrowia. Na pewno warto być pod okiem doświadczonego lekarza. W przypadku kardiologa, dobrze jest udać się do tego, którego oferta znajduje się pod adresem kardiolog-kielce.pl. Ten jest doświadczony i ma nowoczesny sprzęt, więc badania na pewno będą wiarygodne i dokładne.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: hannah »

Może na przykład zabiegi na twarz? Widziałam bardzo duży wybór najróżniejszych zabiegów w ofercie kliniki medycyny estetycznej Neonia, która znajduje się w Krakowie: https://neonia.com.pl/medycyna-estetycz ... aluronowy/ . Może właśnie tego typu zabiegi Was zainteresują.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: patka »

W internecie można znaleźć bardzo duży wybór różnych akcesoriów medycznych i rehabilitacyjnych. Są to między innymi ciśnieniomierze naramienne: https://musi-med.pl/pl/c/Cisnieniomierze/29 . Sklep internetowy Musi Med jest bardzo dobrze wyposażony w takie akcesoria.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: hannah »

Kolejną ważną kwestią jest odpowiednia pielęgnacja. Po czterdziestce wymagania skóry i całego organizmu się zmieniają, dlatego bardzo ważne jest to, abyśmy w odpowiedni sposób o nie dbały. Firma Dabi'a ma w swojej ofercie suplementy i kosmetyki dla kobiet 40+. Jest to między innymi takie peptydowe serum.

ODPOWIEDZ