Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: kielichowa »

Ja mam teraz takie notino/pl/eveline-cosmetics/c-sensation-serum-przeciwzmarszczkowe/p-16095164/ i mi się sprawdza :) cena super, a efekty są mega

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: florencja »

lubię mieć ładnie ułożone włosy, moje włosy są dosyć długie i przydaje się mi do tego solidna suszarka. Mam sprzęt Babyliss, moja suszarka jest czarna z elementami w kolorze różowego złota. Suszy bardzo szybko,jest lekka i poręczna

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: kendal »

Im wcześniej zaczniecie o siebie dbać, tym lepiej - uwierzcie mi :) Pielęgnacja jest naprawdę ważna i nie chodzi tutaj tylko o pielęgnację ciała, twarzy, włosów, ale również oprawy naszych oczu czyli rzęs. Zainwestujecie w porządną odżywkę do rzęs, jak na przykład: wspolniedlazdrowia/com/odzywka-do-rzes/revitalash i cieszcie się mocnymi, gęstymi rzęsami.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Dominiśka »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam bonjour-gliwice/pl/ . Jest to najlepszy gabinet kosmetyczny, w którym byłam już kilka razy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona z usług

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: kasiunia »

W każdym wielu człowiek powinien dbać o siebie i przede wszystkim ciało i skórę. Jednak rzeczywiście czym jesteśmy starsi tym te działania powinno się intensyfikować. Już codzienna kąpiel może być kojącym seansem dla naszego ciała i zmysłów. Jak to zrobić? Otóż warto zastosować do kąpieli specjalne musujące kule do kąpieli - madamnatura/pl/cialo/sole-olejki-do-kapieli-cialo/ , których zapach ma właściwości terapeutyczne. Olejek do kąpieli znajdujący się w kulach do kąpieli dzięki temu, że posiada w swoim składzie cząsteczki chemiczne odpychające wodę, czyli ma charakter hydrofobowy nie miesza się z wodą tylko tworzy na jej powierzchni cienką warstwę.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: maleńka »

Jeśli chcemy wysmuklić i odmłodzić swoją twarz to można śmiało pomyśleć o zabiegu z nićmi hialuronowymi novoderm/pl/medycyna-estetyczna/nici-hialuronowe-hydrolift/. Cieszy się on sporą popularnością, głównie ze względu na efekty jakie przynosi.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: furka »

Myślę, że po czterdziestce trzeba wykonywać trochę intensywniejsze treningi, aby odnieść taki efekt, jakiego się oczekuje. Polecam Ci bardzo ciekawy artykuł bodytec20/pl/cwiczenia-na-boczki-ktore-najskuteczniej-spala-tluszcz , w którym znajdziesz pomysły na ćwiczenia spalające tłuszcz.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to staram się zdrowo odżywiać oraz regularnie spędzam czas na siłowni. Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić stronę fitpark/pl/silownie-zewnetrzne.html , gdzie znajdziecie wszelkie informacje odnośnie siłowni zewnętrznych.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: daga »

Możemy mieć problem na przykład z owalem twarzy, dlatego w moim przekonaniu należy się zdecydować na odpowiedni zabieg. Tutaj artederm/pl/oferta/medycyna-estetyczna/needle-shaping/ macie klinikę ze sprzętem najnowszej generacji i mam wrażenie, że nie będzie to dla Was problemem, żeby tutaj poprawić co nieco. Możecie skorzystać także z nici APTOS.

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: nadrus16 »

Każda z nas wie, że im wcześniej zadbamy o siebie, tym później lepsze efekty będą. Warto zadbać o odpowiednią pielęgnację naszej skóry na twarzy, ale jeśli ona nie pomaga, to możemy również skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, tylko z głową, aby nie przesadzać, bo później efekt może być odwrotny. Są też takie miejsca jak ten gabinet Biogenica w Poznaniu, gdzie pracują uczciwi lekarze, którzy potrafią pacjentce odmówić dodatkowego zabiegu, aby jej nie oszpecić. Jednym z nich jest biogenica/pl/biogenica-medy ... of-luksza/. Pan doktor ma ogromne doświadczenie w zabiegach laserowych odmładzających. Jest to osoba ceniąca sobie naturalność i według mnie takich lekarzy powinno być więcej!

ODPOWIEDZ