Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: pinkipa »

nie wyobrażam sobie nie mieć na co dzień ułożonych włosów, często je stylizuję moją loko-suszarką Babyliss Air Style, kupiłam teraz w max elektro ten sam model siostrze, bo znalazlam w super promocji, na penwo się ucieszy

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: haanka »

do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej warto stosować te nowe kosmetyki z Eveline, z serii Gold & Retinol. Bardzo dobra jakość, fajne ceny, duża wydajność.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Dominiśka »

W przypadku problemów z łuszczycą śmiało mogę polecić wam hermzlabs/pl/products/healpsorin-cream-50ml . Sama stosuję ten krem i jak dla mnie ma on najlepsze działanie, dodatkowo można go kupić w atrakcyjnej cenie

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Aśka »

Padły tutaj fajne propozycje ;)! Do tego dodałabym jeszcze peptydy kolagenowe verisol które świetnie wspomogą budowę skóry od wewnątrz. Poza tym super działają też na włosy i paznokcie.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://pomoc-lekarska.pl/e-recepta/ , na której znajdziecie macie możliwość na konsultację lekarskie, uzyskanie e-recepty lub zwolnienia lekarskiego online. Uważam, że jest to bardzo wygoda opcja, z której sam korzystam.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: roomia »

Aby utrzymać swój wygląd, kobiety mogą od czasu do czasu wymagać wizyty w salonie kosmetycznym. Wellness Empire - kosmetyczka warszawa otrzymała liczne referencje, które możesz chcieć sprawdzić i podzielić się swoimi opiniami

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: patka »

Można też sobie przedłużyć włosy. Moim zdaniem efekty takiego przedłużania są naprawdę oryginalne. Tutaj poczytacie więcej o metodzie przedłużania na nanoringi: https://gwarek.com.pl/pl/651_materialy_ ... ringi.html . Myślę, że Wam się spodoba.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Lana »

Moim zdaniem, niezależnie od wieku, najlepszym rozwiązaniem będzie dobry salon fryzjerski, gdzie pracują ludzie z wiedzą i doświadczeniem. Doradzą oni jak prawidłowo pielęgnować włosy, bo każde włosy są inne. Osobom z Warszwy mogę zaproponować zakład fryzjerski Między grzebieniem a nożyczkami. To fryzjer na Żoliborzu. Wykonują m.in. strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, strzyżenie dzieci, usługi barberskie, służą też fachowym doradztwem. Tutaj namiar na nich https://miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami.pl/

Claudina
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: Claudina »

Ja obowiązkowo codziennie używam kremu z spf do twarzy, żeby chronić skóre przed starzeniem się i przed zmarszczkami. Polecam, mam dobry z Eveline który nie zapycha cery :)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Jak lepiej zadbać o siebie po 40-tce?

Post autor: brukselka »

Zaczac stosowac odpowiednie kosmetyki do pielegnacji :) mi sie fajnie sprawdza ta seria skin clinic z bielendy

ODPOWIEDZ