Jaka maszynka dla mężczyzny

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Jaka maszynka dla mężczyzny

Post autor: Gacei54 »

Co jest teraz aktualnie najlepsze pod względem stosunku jakości do ceny? Ja się na tym nie znam, dlatego szukam pomocy na tym forum. Gdzieś w necie znalazłem coś takiego https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... zynki.html . Podobno jest to zaufane zestawienie. Jak uważacie?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Jaka maszynka dla mężczyzny

Post autor: agentka »

Szczerze? jesli chodzi o tego typu sprzęty, to uwazam, ze lepiej kupic cos porzadnego,dozbierac, dolozyc, niz kupic badziewie ktore sie zaraz zepsuje. Sama niedawno zamawialam maszynke dla taty i wybralam taka z górnej polki

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Jaka maszynka dla mężczyzny

Post autor: AniaSania »

Sprawdziłam niedawno przeróżne marki plecaków sportowych i wiele z nich sprawdzi się dla dzieci do szkoły, ale nie tylko.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Jaka maszynka dla mężczyzny

Post autor: brukselka »

i jaki model wybralas? planuje zamowic, ale tyle tego, ze nie wiadomo na co sie zdecydowac.. w sumie cena nie gra roli , wazne zeby byla porzadna i posluzyla na dlugo

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Jaka maszynka dla mężczyzny

Post autor: agentka »

Ja wzielam taką notino/pl/philips/hair-clipper-series-5000-hc5630-trymer-do-brody/ nadaje sie i do włosów i do brody, wiec takie 2 w 1 , cena bardzo dobra moim zdaniem

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Jaka maszynka dla mężczyzny

Post autor: pinkipa »

mój facet dostał ode nie maszynkę super x-metal Babyliss w czarnej obudowie, mega się ucieszył, sprzętu używa chętnie, można bardzo szybko i dokładnie przyciąć nią włosy, maszynka jest poręczna i cicha

ODPOWIEDZ