odstresowanie

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

odstresowanie

Post autor: Pańcia »

Czasem dla odstresowania lubię zerknąć na takie strony jak stars/pl/ , by dowiedzieć sie co nowego dzieje się u gwiazd. Wydarzeni i ploteczki mnie interesują. Czasami można dowiedzieć sie wielu ciekawych rzeczy. Wy też zerkacie na takie strony ?

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: odstresowanie

Post autor: Piekaczka »

Stres każdego dnia dotyka miliony osób,każdy z nas ma jednak inny na niego sposób.Osobiście stworzyłam sobie miejsce, w którym przerabiam stare,zniszczone,porzucone meble i nadaję im blasku,nowego,nowoczesnego wyglądu.Renowacja mebli to moja wielka pasja,odkryta całkiem niedawno,a dodatkowo obszywając starą kanapę nowym materiałem,zmieniając obicie starej sofie,odprężam się i relaksuję,zapominając przy tym o wszystkich kłopotach i troskach. Moją pasję,swoimi produktami wspiera sklep tapicerski oferując mi szeroki wybór tkanin meblowych, ale też noże i nożyczki tapicerskie.

Awatar użytkownika
Samuel
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 7:27 pm

Re: odstresowanie

Post autor: Samuel »

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Myślę, że warto się skusić.
Sensem życia pieska z pewnością nie jest zrozumienie ludzi, bo to po prostu niemożliwe

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: odstresowanie

Post autor: nata29 »

A tutaj satoritime.eu/kategoria/pre-rolls-cbd już zaglądaliście? Jest tam bowiem namiar na wiele ciekawych produktów, które mogą się przydać. Myślę, że warto przede wszystkim zadbać o to, aby od czasu do czasu nie tylko zrelaksować swoje ciało, ale również umysł. Trzeba bowiem stawiać na sprawdzone rozwiązanie, dzięki którym można zapomnieć o codziennych problemach.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: odstresowanie

Post autor: kendal »

Wiecie co u mnie sprawdza się najlepiej na stres i wszelkiego rodzaju dolegliwości? Olej cbd :) Dlatego jeśli jeszcze nie testowaliście takiego sposobu, to jak najbardziej go wam polecam - myślę, że i u was się sprawdzi.

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: odstresowanie

Post autor: Kermit »

Ja na odstresowanie polecam serdecznie aromaterapię. Określonej olejki mogą bardzo silnie oddziaływać na nasze samopoczucie i nastrój. Wszystko zależy, oczywiście, od tego jakie zapachy najbardziej lubimy, ale lawenda wtarta choćby w nadgarstki może zdziałać cuda kasiaraw/pl/pl/p/LAWENDA/59.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: odstresowanie

Post autor: Lana »

Słyszałam, że na stres pomaga olejek CBD, pozyskiwany z konopi. Jest on całkowicie legalny, bo to lek, wykorzystywany także w kuchni. Ma działanie antydepresyjne, poprawia samopoczucie i zwalcza uczucie lęku. Można go zamówić na stronie kanabifarm/pl/ . Jest to polski producent, a zarazem sprzedawca olejku. Powstaje on pod okiem naukowców z Białegostoku.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: odstresowanie

Post autor: dixii »

To prawda, że w ostatnim czasie olejki cbd stają się coraz bardziej popularne ale to na pewno ze względu na ich właściwości lecznicze. Sama też mam bardzo pozytywne doświadczenia z takimi produktami :) Ostatnio widziałam nawet maść z olejem konopnym, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: odstresowanie

Post autor: Majeczka8 »

Macie jakieś swoje sposoby na odstresowanie? Jeśli nie, to tutaj 1001drobiazgow/com/zwolnij-i-sprawdz-jak-sie-zrelaksowac/ macie sporo różnych pomysłów. Śmiało można z nich skorzystać. Myślę, że przede wszystkim należy znaleźć czas dla siebie. Wcale nie trzeba wydawać majątku na SPA, aby zapomnieć o codziennych problemach. Niektóre wskazane w artykule sposoby nie wymagają nakładu żadnych kosztów.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: odstresowanie

Post autor: paulajanicka »

Myślę, że stosowanie produktów konopnych mają bardzo dobre działanie nie tylko zdrowotne, ale także odstresowujące. Warto zaopatrzyć się także w przydatne akcesoria np. grindery do suszu . Są one bardzo dyskretne, nie rzucają się w oczy, a ich wykonanie jest naprawdę na wysokim poziomie. Rozdrobnienie ususzonych liści za pomocą młynka zapewnia lepsze wydobycie z rośliny wartości odżywczych i właściwości zdrowotnych.

ODPOWIEDZ