Jakie efekty po depilacji laserowej?

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: tamana »

U mnie są super efekty :) Miałam depilację nóg i bikini, robiłam w salonie depicare/pl/ w Warszawie, maja tam laser vectus, jest najlepszy. Także dziewczyny nie ma sie nad czym zastanawiać bo WARTO :)

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: dzieciaczek »

Efekty zapewne po takiej depilacji laserowej są rewelacyjne bo jednak laser zdecydowanie lepiej sobie poradzi z usunięciem niechcianego owłosienia i to na bardzo długo. Lecz z tego co się orientuję to do tanich taki zabieg nie należy. Dlatego też można zdecydować się na depilację woskiem. Chociażby takie depilowanie woskiemasyczne daje bardzo dobre efekty i to na dłużej niż przypuszczamy. Także jak widać każdy może wybrać jaki rodzaj depilacji mu odpowiada

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: daga »

A jaki ma być efekt, skoro ona skupia się na usuwaniu owłosienia? To ja bym powiedziała, że na pewno o coś takiego chodziło i że warto coś takiego dobrać. Na razie ja myślę sobie nad tym, czy depilacje laserowe epilou/pl/ są bezpieczne. Może ktoś z was wie o tym więcej? Chętnie sprawdzę wasze wieści.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: asztarte »

Kobietki, jeśli temat was interesuje to zapoznajcie się z tym artykułem zdrowie-ruch/pl/artykul/jak-sie-przygotowac-do-depilacji-laserowej-przebieg-i-wskazania-90610 Macie tu informacje o tym, jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej, jak przebiega zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania. Znajdziecie tu też bazę salonów kosmetycznych, w których wykonacie bezpieczny zabieg depilacji laserowej.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: Magnolia »

Co do depilacji laserowej to ja jestem zadowolona, że jej się poddałam, efekty są super, wreszcie spokój z depilowaniem się i zawsze gładka skóra. Konkretnie to chodziłam na zabiegi do Studio Laser w Poznaniu studiolaser-depilacja/pl/depilacja-laserowa/laserowe-usuwanie-owlosienia.html i także jestem w pełni zadowolona z wyboru salonu, nowocześnie tam i miło, ceny mają rozsądne. Także jeśli jesteście z okolicy to sobie ich sprawdźcie, tym bardziej że mają tam też inne fajne zabiegi laserowe jak np. endermologia.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: yuka »

Efektem numer jeden u mnie jest brak owłosienia na nogach, a chyba tego każda z nas oczekiwała po takim zabiegu :). Skóra, która poddałam depilacji laserowej jest miękka i gładka. Na depilacji byłam w gabinecie Esthe w Lublinie, który oczywiście polecam. Ich oferta jest szeroka, zabieg depilacji też maja różne, ja akurat chciałam permanentnie pobyć się owłosienia i to mi się u nich udało osiągnąć.

zuzula12
Posty: 1492
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: zuzula12 »

Zawsze miałem problem z nadmiernym owłosieniem, dlatego skorzystałem z depilacja laserowa łódź . Uzyskałem profesjonalną pomoc, a sam zabieg był wykonany za pomocą najnowocześniejszego sprzętu.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: kobietki33 »

Myślę, że jeżeli chcecie sobie trwałe usunąć owłosienia, powinniście wziąć pod uwagę epilacja kraków ma najlepsze salony, które zajmują się tym tematem. Warto zajrzeć sobie np. do epilou/pl, ponieważ zbierają bardzo pozytywne opinie wśród moich znajomych.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: Annika »

Laser to super sprawa, u mnie da bardzo dobre efekty, nóżki mam gładkie, także problem z głowy. Co do konkretów to zabiegi miałam w sprawdzonej warszawskiej klinice urody Carolina Beauty z Woli carolinabeautyclinic/pl/oferta/laseroterapia Lubię ich za fajną obsługę, nowoczesny, dobrze wyposażony salon, ciekawe zabiegi i ceny nie wzięte z kosmosu. Dzięki nim jestem jeszcze ładniejsza ;):D

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: jula »

Depilacja jest super! Jednak warto dowiedzieć się czy można wykonywać ją w ciąży - laserowa depilacja w ciąży. Nie wszystkie zabiegi medycyny estetycznej są wskazane.

ODPOWIEDZ