Jakie efekty po depilacji laserowej?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: Tyczka »

Na pewno znacie problem z usuwaniem włosów z okolic bikini i reszty, ja osobiście mam już dość golenia maszynkami tym bardziej że włosy odrastają szybko i na coraz większej powierzchni ciała :(

Ciekawa więc jestem czy robiłyście sobie depilację laserową i czy takie laserowe usuwanie owłosienia jest faktycznie skuteczne? Piszą tu że to najlepsza metoda esteti-med/pl/cennik/depilacja-laserowa/ ale wolałabym potwierdzenie od kogoś kto już to przerobił. I jeszcze ciekawi mnie po jakim czasie od zabiegu włosy zaczynają ponownie odrastać?

Lara72
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 24, 2020 12:08 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: Lara72 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - depilacja24/com/pl .

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: matra »

Sama zdecydowałam się na depilację laserową i mogę powiedzieć że to świetne rozwiązanie. Kilka zabiegów i ma się spokój z niechcianymi włosami na długi czas. Jeżeli mieszkacie w Poznaniu to polecam wam wybrać się do salonlibra/pl/ Tam zajmują się depilacją laserową i robią to bardzo dobrze.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: oran »

Ja byłam na zabiegu laserowym IPL w salonie Ksymena w Sosnowcu salonksymena/pl/zabiegi-laserem-ipl. Zabiegi się powiodły :), są w świetnej cenie, a efekty powalają. Pozbyłam się owłosienia, a poza tym moja skóra jest teraz odmłodzona, pryszczyki zniknęły. Ważne jest to, że laseroterapia jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna, polecam serdecznie.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: soya »

Depilacja laserowa bielsko daje rewelacyjne efekty. Nie wierzycie? Poczytajcie sobie tutaj estelium/pl/depilacja-laserowa co nieco podstawowych informacji na ten temat. Dowiecie się nawet - jak przygotować się odpowiednio do takiego zabiegu.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: flow »

Ja miałam robione zabiegi w ProSkinClinic - Klinice Depilacji Laserowej i Kosmetologii Profesjonalnej w Lublinie proskinclinic/pl/depilacja-laserowa/ i bardzo gorąco ich polecam. Efekt numer jeden to całkowite pozbycie się włosków, do tego oszczędza się czas i pieniądze. Zbiegi maja w przystępnych cenach, są profesjonalni, no i zabiegi działają świetnie.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: leana »

U mnie efekt jest taki, że włoski całkowicie zniknęły. Nie tylko te ciemniejsze, ale nawet te jasne, w końcu mam spokój z depilacją na dobre :). Byłam na zabiegach epilacji w salonie urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty) w Lublinie i bardzo serdecznie go polecam. Mają tam kompetentnych pracowników, bardzo profesjonalnych, świetne ceny, a efekt przerósł moje oczekiwania. Zero podrażnień, skóra jest całkowicie gładka.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: hannah »

U mnie włoski nie odrastają wcale. Jestem bardzo zadowolona z efektów. A zdecydowałam się na zabiegi w Neonii w Krakowie. Oni mają najnowocześniejszy laser Soprano Ice Platinum, poczytajcie o nim więcej tu: neonia/com/pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-krakow/ .

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: saymyname »

Depilacja laserowa to przynosi na prawdę rewelacyjne efekty. Wiem, po sobie... Wynajmuje od niedawna u firmy depilar/pllight sheer i przeprowadzam na swoich klientach już zabiegi. Każdy z nich jest zadowolony.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Jakie efekty po depilacji laserowej?

Post autor: Pańcia »

Najlepszy efekt da depilacja laserowa. Wiadomo, że bardzo ważne jest to, żeby wybrać dobry salon, taki, w którym mają nowoczesny sprzęt. Dlatego ja zdecydowałam się na Jadore Instytut Warszawa (na Żelaznej) jadoreinstytut/com/warszawa/depilacja-laserowa/warszawa i jestem ogromnie zadowolona z efektu.

ODPOWIEDZ