Kosmetyki do twarzy

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Kosmetyki do twarzy

Post autor: furka »

Dziewczyny, ostatnio zastanawiam się nad kupieniem kosmetyków za śluzem ślimaka. Jakie polecacie? Jaką markę stosujecie?

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: Julia66 »

Wiesz co, Eveline ma bardzo fajną kolekcję Royal Snail, w której możesz znaleźć sobie wiele różnych kosmetyków typu maseczki, kremy i wiem, że nawet jest płyn micelarny, więc zerknij sobie i możesz śmiało dobrać coś do swoich potrzeb.

danna
Posty: 93
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: danna »

To mają być rozumiem kosmetyki o działaniu przeciwzmarszczkowym, odmładzającym? To ja polecam Tobie zdecydowanie te produkty herbapol-polana/com/kosmetyki/kosmetyki-odmladzajace . Od dawna czytam składy produktów jakie nakładam na twarz i szukałam takich dla wegan, z dużą zawartością naturalnych składników. I to są takie produkty, marka mocno poszła w kosmetyki, stale poszerzają ofertę i muszę przyznać, że im to naprawdę wychodzi.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: kasiunia »

Kosmetyki do twarzy? jest ich mnóstwo. Wszystko tylko zależy jakie macie potrzeby w tym względzie i co chcecie poprawić dzięki tym kosmetykom. Ostatnio dla siebie odkryłam sztuczne rzęsy - darmarsklep/pl/sztuczne-rzesy-na-pasku/ardell-studio-effects-sztuczne-rzesy-na-pasku-wispies , a wszystko za sprawą mojej koleżanki z pracy, która mnie do nich przekonała. Zakładam je na szczególne okazje i czuję się wyjątkowo dobrze.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić pewien sklep. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego, z kosmetykami naturalnymi, suplementami oraz witaminami, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. olejek z opuncji figowej .

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: Dominiśka »

Jeśli borykacie się z łuszczycą skóry to powiem wam, że najlepszym wyborem będzie jednak capenergy/pl/luszczyca-skory-leczenie-za-pomoca-radiofrekwencji/ . Dla mnie ten zabieg okazał się mega skuteczny także warto na niego postawić

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: brukselka »

Powiem wam, ze ja od jakiegos czasu to stosuje tylko naturalne kosmetyki. Stan mojej cery znacznie sie poprawil :)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: kendal »

To ja od siebie polecam również sklep domiuroda/pl/ i ich ofertę. Mają mega wybór kosmetyków naturalnych, do twarzy i ciała więc na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: agentka »

No ja wlasnie slyszalam, ze naturalne kosmetyki są bardzo polecane, i zastanawiam sie nad zamowieniem. Od czego zaczaac, jak myslicie?

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: brukselka »

Ja osobiscie bardzo lubie kosmetyki z tej firmy notino/pl/lumene/lahdesource-of-hydratation-intensywnie-nawilzajacy-krem-na-dzien/ najpierw zamowilam na próbe a teraz stosuje caly czas i skóra super wyglada

ODPOWIEDZ