keratynowe prostowanie włosów

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: aklinka »

To już ostateczność. Kiedy widzimy ze wlosy zaczynają wypadać to należy działac. Ba! nawet wcześniej by do tego nie dopuścić. Kluczem jest stosowanie wysokiej jakości kosmetyków do włosów i jak spytacie się specjalistom to większość potwierdzi że Inoar to najlepsza seria dermokosmetyków do włosów. Znana firma jest z produktów do keratynowanego prostowania ale też mają super kosmetyki nawilżające i odżywiające włosy

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: nosleep »

Mnie to raczej nie przekuonuje. Nie dośc, że takie prostowanie kosztuje dużo to jeszcze przez długi czas włosy wygladaja, jjakby były przetłuszczone. Rozważałam prostowanie keratynowe ale ostatecznie kupiłam sobie porzadną prostowinice z babyliss i prostuję sama :) Dzięki takimu codziennemu układaniu włosów zawsze wyglądają świeżo i ładnie

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Karina0 »

Jeszcze nie próbowałam tego zabiegu ale być może za jakiś czas się skuszę. Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki do włosów to interesuje mnie oferta z tej strony perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-wlosow . Może któraś z Was już korzystała z tych produktów pielęgnacyjnych? Podobno wspaniale wpływają na skórę głowy i włosy. Odżywiają, nawilżają i chronią przed czynnikami zewnętrznymi.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: jula »

Też chciałam zrobić keratynowe prostownaie włosów, ale zrozumiałam, ze mimo wszystko lubię swoje loki. Długo zastanawiałam sie co zrobić i w końcu zdecydowałam się na perukę - perukikielce/pl Wybrałam model do pasa z prostych, naturalnych włosów. teraz gdy chcę mieć proste włosy zakładam perukę )

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: nero »

Ja prostuję włosy w moim sprawdzonym salonie fryzjerskim Studio Lovalova Ilona Szapowałowa w Warszawie studiolovalova/com/. Tam mam świetna fryzjerkę, kompetentna, która zna się na tym, co robi i zawsze wychodziłam od niej w pełni zadowolona z tego jak wyglądają moje włosy. Ona wykorzystuje nowoczesne techniki i metody by włosy mimo prostowania nie były zniszczone, ceny ma korzystne, polecam.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: marysia8383 »

Do tego potrzebny jest na prawdę dobry salon, żeby efekt był odpowiedni. Podpytaj w Jean Louis David tu ich znajdziesz play.google/com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid . Dla mnie najlepsi pod każdym względem.

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: samssa »

W salonie coraz częściej robię keratynowe prostowanie. Daje to super efekty, oprócz samego kosmetyku ważna jest także prostownica jakiej się używa, ja mam sprzet babylissPRO z super gładkimi płytkami. Lubię tę markę urządzeń, w pracy są niezastąpione i opróc wygody użytkowania są też estetycznie wykonane.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: kendal »

Do tego typu zabiegu potrzebujecie bardzo dobrej jakości kosmetyków i preparatów, aby nie zniszczyć sobie włosów. Uważam, że warto sprawdzić: sklep z artykułami fryzjerskimi Znajdziecie u nich szeroki asortyment, w bardzo przystępnych cenach.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: pinkipa »

U siebie w salonie wprowadziłam keratynowe prostowanie, kupiłam z myślą o nim prostowicę tytanową babylissPRO. Ma bardzo dobre płytki, równomiernie się nagrzewają, włosy się po nich bez problemu prześlizgują. Dzięki wbudowanemu generatorowi jonów włosy się nie puszą, nie elektryzują.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: daga »

Możecie powiedzieć, że jestem dziwna, ale ja na takie zabiegi to tylko do specjalisty bym się wybrała. Jednak nie jest łatwo poszukać kogoś od tego, ale dobry fryzjer warszawa sam się ogłasza, albo ludzie o nim mówią. Może warto pod tym kątem poszukać? Ja sama na przykład też bym się chętnie do kogoś odpowiedniego wybrała. Moje włosy potrzebują pielęgnacji.

ODPOWIEDZ