keratynowe prostowanie włosów

skrzeczka
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:24 pm

keratynowe prostowanie włosów

Post autor: skrzeczka »

Witam wszystkich. Mam do Was takie pytanie. Otóż zastanawiam się nad keratynowym prostowaniem włosów, lecz nie koniecznie chcę iść z tym do fryzjera bo wiadomo, że taki zabieg do tanich nie należy. Dlatego też rozważam wykonanie takiego zabiegu w domu, tym bardziej że znalazłam tutaj keratyna CocoChoco gobli/pl/cocochoco-c4430 kosmetyk idealnie nadający się do takiego zabiegu. Myślicie, że to dobry pomysł?

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Jasieńka »

Nie powiem bo to całkiem dobry pomysł, pod warunkiem, że wiesz jakiej dobrej keratyny powinnaś do tego zabiegu użyć. Ja słyszałam, że bardzo ważne jest użycie kosmetyków także po takim prostowaniu. Moja znajoma używa szampon po keratynowym prostowani dzięki czemu taki zabieg znacznie dłużej utrzymuje się na włosach no i pozostawia je w bardzo dobrym stanie. Kto wie, może i ja skuszę się na takie prostowanie włosów.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Kajka »

Także słyszałam, że można taki zabieg prostowania włosów za pomocą keratyny można wykonać samemu w domu. Popytałam się w salonie fryzjerskim jaka keratyna jest dobra i dowiedziałam się, że keratyna keratyna CocoChoco jest bardzo dobrą keratyną i bardzo często używaną w najlepszych salonach fryzjerskich, a do tego włosy po tej keratynie są błyszczące lśniące no i efekt znacznie dłużej się utrzymuje. Tylko zastanawiam się czy by nie poprosić o pomoc koleżanki, bo jednak mam dość gęste włosy i łatwiej będzie tę keratynę nałożyć

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Klaudia »

Cześć dziewczęta. Muszę przyznać, że do tej pory nie rozważałam takiego prostowania włosów, lecz jak sobie tak czytam to faktycznie opłaca się taki zabieg zrobić sobie samej w zaciszu domowym. Tylko, że trzeba mieć dobrą keratynę i taką właśnie jest CocoChoco, którą znalazłam w sklepie Gobli/pl . Dowiedziałam się nawet, że ta keratyna jest używana w najlepszych salonach fryzjerskich także wiem, że jest dobra i warta swej ceny

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Michaszka »

Jakiś czas temu także byłam na takim keratynowym prostowaniu włosów ale w salonie fryzjerskim i jestem z tego zabiegu bardzo zadowolona. Jakbym wiedziała wcześniej, że można kupić taką keratynę i samej sobie taki zabieg wykonać to zrobiłabym to. Jednak wiem, że po takim zabiegu ważne jest także używanie kosmetyków odpowiednich, jak chociażby taki szampon po keratynowym prostowaniu włosów jak ten od CocoChoco (ten zielony) jest bardzo dobry. Dzięki temu efekt takiego keratynowego prostowania utrzymuje się znacznie dłużej

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: faleloki »

Hejka. Jak do tej pory przekonana byłam, że aby mieć jedwabiście proste włosy to konieczna jet wizyta w dobrym salonie fryzjerskim, a co za tym idzie dość spory wydatek. Ale teraz już wiem, że są dostępne kosmetyki do takich zabiegów i to w dobrej cenie. Do takich zalicza się keratyna CocoChoco , która jest jedną z lepszych keratyn dostępnych na rynku i to w dobrej cenie. Poza tym okazało się, że w salonach także używają takiej keratyny. Super, że można nawet takie zabiegi robić sobie w domu i to bez większych problemów

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: dzieciaczek »

Chyba każda z nas która zmaga się z dość niesfornymi włosami marzy o jakimś ładzie na swojej głowie. I właśnie zabieg keratynowego prostowania włosów jest w stanie nam dać taki ład na bardzo długi czas. Dowiedziałam się, że keratyna CocoChoco jest bardzo dobrym kosmetykiem do takiego domowego zabiegu, która bywa także używana w salonach fryzjerskich. Zastanawiam się nad wykonaniem takiego zabiegu lecz raczej poproszę o pomoc koleżankę. bo przy gęstych włosach przyda się pomoc drugiej osoby.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: moa »

Ja byłam na kreatynowym wygładzaniu i też na prostowaniu włosów w salonie urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty) w Lublinie. Wyszło bardzo dobrze, moje włosy tworzą teraz taką piękną taflę, jak z reklamy. Układają się super, jak nigdy wcześniej. Zapłaciłam niedużo, jak za taka jakość usługi, fryzjer spisał się super, jestem bardzo zadowolona i polecam ich serdecznie.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem lepiej wykorzystać prostownicę do prostowania włosów. Jak już wyprostuje się keratynowo to raczaej żadnej innej fryzury się nie zrobi i to jest bardzo ograniczające. Ja mam prostownicę babyliss z funkcja karbownicy więc mogę zrobić dodowlną fryzure. Oczywiście najczęsicej prostuje włosy ale czasem też lubie zrobić sobie lekkie fale. Poza tym po prostowaniu prostownica włosy są lekkie i ładne a po keratynie wyglądają przez długio czas jakby były tłuste.

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: keratynowe prostowanie włosów

Post autor: samssa »

o wow, jaki to konkretnie model prostownicy? Napiszesz coś więcej? Wraca moda na takie pokarbowane fale ,pamiętam, że to był hit swego czasu i sama lata temu miałąm takie urządzonko

ODPOWIEDZ