Kosmetyki

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: furka »

Ja ostatnio oszalałam na punkcie palety cieni do powiek Eveline Look Up Take Me On. Piękne nudziaki, z błyskiem, ale najwazniejsze jest to, że na cieniach się dobrze pracuje. Nie osypują się i mają mocny pigment. Polecam
Obrazek

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Kosmetyki

Post autor: kobietki33 »

Jak już mowa o kosmetykach, to z tego co wiem, to ten sklep https://perfecta-kosmetyki.pl/ oferuje produkty, które nie tylko dodają uroku, ale także pielęgnują skórę. Bogactwo składników aktywnych w ich produktach sprawia, że Twoja skóra będzie promienna i zdrowa. Zajrzyjcie tam, a może coś wpadnie wam w oko.

xiao
Posty: 69
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Kosmetyki

Post autor: xiao »

@furka ja też bardzo lubię kosmetyki z Eveline :) cienie znam i też bardzo lubię :) a widziałaś tą nową paletkę do konturowania Wonder Match ? To jest dopiero hit <3

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: Alina »

Potwierdzam, miałam już kilka razy recepty na leki recepturowe, za każdym razem w dozie bez problemu mi je wykonywali

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: saymyname »

To ja powiem wam, że nieźle się prezentują produkty 4 Szpaki. Widzę, że mają tam świetne jakościowo kremy do twarzy, jak i różne inne produkty. Według mnie warto przyjrzeć się ich propozycjom, ponieważ każdy tam znajdziecie coś wartościowego dla siebie.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Kosmetyki

Post autor: patka »

A czy wiecie czym są peptydy i jakie kosmetyki z peptydami najlepiej wybrać? Peptydy to naturalne cząsteczki, które są składnikiem budulcowym naszej skóry. Warto poczytać więcej o nich - a także o programach Inner Outer Care marki Dabi'a.

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Kosmetyki

Post autor: florencja »

Też tak macie, że jak tylko szykuje się wam wielkie wyjście to wyskakuje wam jakaś krostka? Ja mam tak bardzo często, chyba takie moje szczęście. Dobrze na takie sytuacje sprawdza się korektor w sztyfcie. Można nim precyzyjnie nałożyć produkt tam gdzie chcemy coś mocniej zakryć, ładnie stapia się z podkładem.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: Julia66 »

Lubię testować nowości, jeśli chodzi o kosmetyki, ale mam też swoich ulubieńców, z którymi się nie rozstaję. Należy do nich na pewno podkład Eveline Wonder Match Lumi. Podoba mi się efekt, jaki daje, no i jego trwałość :)

Obrazek

ODPOWIEDZ