Szampon i odżywka do włosów

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Szampon i odżywka do włosów

Post autor: Gacei54 »

Szukacie dobrego i sprawdzonego sklepu, gdzie uda wam się kupić szampon i odżywka do włosów? Zależy wam także na ich przystępnej cenie? Według mnie warto zajrzeć na tą ofertę. Tam znajdziecie dość spory wybór takich produktów w atrakcyjnych cenach. Gorąco polecam!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: zuzula12 »

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów?

doradca kredytów hipotecznych

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: brukselka »

No odpowiednie kosmetyki to podstawa pielegnacji, warto je dobrac odpowiednio. Ja sama dłuuugo szukalam dobrej jakosci szamponu, odzywki i w koncu trafilam na swoj top of the top! :)

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: kielichowa »

A polecacie dziewczyny jakieś supelementy? Tylko takie najlepiej oparte na naturalnych składnikach :)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: brukselka »

No z suplementów, to masz na przykład coś takiego https://eksperciwlosow.pl/products/silver-formula-herbs bardzo fajna mieszanka ziól, zmniejsza przetłuszczanie, włosy juz tak mocno nie wypadają :) na pewno warto wypróbowac, nie zaszkodzi a moze tylko pomóc

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: kielichowa »

Super :) bardzo dziekuje, zamowie na pewno bo to jakie mam teraz włosy to woła o pomste do nieba...Wlasnie mój główny problem, to wypadanie włosów

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: AniaSania »

Damskie dodatki takie jak galanteria https://obuwie-galanteria.pl/bielizna-d ... -wiedziec/ na pewno się sprawdzą jako dodatek do stylizacji. Bardzo takie lubię.

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: Piekaczka »

Kiedyś, jak wiele z nas nie przywiązywałam zbytniej uwagi do rodzaju szamponu czy odżywki, kupowałam tę która była akurat modna,jednak kiedy moje włosy zaczęły wypadać, straciły blask,postanowiłam zgłębić temat. Teraz kupuję szampony i odżywki różane z https://kosmetykizdolinyroz.pl/
Ekstrakt z róży sprawia, że włosy są jedwabiste w dotyku, ich cebulki wzmocnione, a włosy stają się silniejsze. Są to kosmetyki naturalne, które w sposób delikatny, ale skutecznie oczyszczają skórę i dbają o włosy.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: korka »

Ja sobie dużo w sieci zamawiam :) ostatnio nawet znalazłam taki dedykowany zestaw do włosów wysokoporowatych

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Szampon i odżywka do włosów

Post autor: Perunka »

A gdzie w sieci dokładnie? bo ja nie mam zadnej sprawdzonej drogerii a by mi się coś przydało

ODPOWIEDZ