Ćwiczenia

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: nata29 »

A kupiliście już sobie gumy do ćwiczeń czy paraletki? Jeśli nie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj senseipro/pl . Mają tam bowiem wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Jest tam wszystko w jednym miejscu. Przyznam, że mają tam ciekawy asortyment dopasowany do różnych potrzeb. Trzeba aktywnie spędzać czas w domu. Miejmy nadzieję, że za chwilę otworzą siłownie i wszystko wróci do normy.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: wiktoriaula »

ja jestem za tym, aby ćwiczyć na siłowni pod okiem specjalistów, którzy dobiorą najlepsze ćwiczenia i efekty będą dużo szybsze, a uczestnicy bardziej zmotywowali. Polecam zapoznać się z grafikiem na stronie energym/com/pl/5-enerfitness , gdzie zobaczycie na ile sposobów można ćwiczyć. Myślę, że każdy dobierze dla siebie coś odpowiedniego, bo wybór jest spory.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: Aśka »

słuchajcie a stosujecie po treningu jakies aminokwasy ? bo ja sie wlasnie zastanawiam nad czyms takim, bo widze jakie mam potem problemy własnie z moimi miesniami czy stawami. Jak dobrze wiemy - Aminokwasy są jednym z ważniejszych składników diety. Budują one białka i umożliwiają prawidłowy przebieg wielu procesów zachodzących w organizmie. Wiec mysle, ze w takie cos warto regularnie inwestowac.

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: Zumba »

Moja córcia potrzebuje do ćwiczeń jakichś dobrych butów sportowych i tak sobie myślę, że chyba zamówię jej parę w tym sklepie fashionpolska/pl/buty-sportowe-dla-dzieci/wyprzedaz . Tym bardziej że jest niesamowita okazja na popularne markowe produkty. Będę miała pewność, że nie rozwalą się po kilku tygodniach noszenia.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: soya »

Trzeba ćwiczyć, chociaż wiadomo - najgorszy jest ten pierwszy raz... Zacząć trenować, a potem już leci. Jak chcecie dowiedzieć się jak przygotować się do treningu, to tutaj swiatadama/pl znajdziecie interesujący w tym kierunku artykuł. Możecie sobie sprawdzić.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: paulajanicka »

Jeśli ćwiczenia to wiadomo, że najlepiej zaopatrzyć się w specjalny strój, który nie dość, że świetnie wygląda, to daje mnóstwo korzyści np. wchłania pot, bądź chroni nas przed wiatrem czy deszczem podczas sportu na świeżym powietrzu. Na stronie sport-connection/pl/4f znajdziecie wysokiej jakości ubrania i akcesoria cenionej marki w bardzo dobrych cenach. Wybór jest spory, zarówno pod względem rozmiarów czy typu ubrań, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: saymyname »

Jak chcecie wiedzieć, jakie ćwiczenia świetne możecie wykonywać nawet w zaciszu swojego domu. To możecie odwiedzić sobie artykuł dietly/pl/blog/12-cwiczen-ktorych-trzeba-sie-nauczyc . Tam znajdziecie 12. propozycji treningów i dowiecie się dlaczego je warto stosować.

zuzula12
Posty: 1482
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: zuzula12 »

Każdy ma jakiś swój ulubiony sport. Ja lubię tenisa i badmintona. Widziałam świetny sprzęt sportowy do tenisa od firmy Yonex. Jest to japoński producent sprzętu sportowego właśnie do badmintona i tenisa. Oni współpracują z hurtowniami i sklepami sportowymi. Mają naprawdę świetny sprzęt. Sprawdźcie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: jula »

Mnie ostatnio zainteresowały bukmacherskie zakłady To wszystko chyba jest spowodowane Euro i emocjami, które się z tym wiążą. W każdym bądź razie póki co wygrywam :)

aklinka
Posty: 286
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: aklinka »

U mnie stoi od kilku miesięcy bieżnia marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html i żałuje że tak późno ją sobie zakupiłam :) o ile nie lubiłam nigdy biegać o tyle korzystanie z niej jest naprawdę fajne. A dzięki ćwiczeniom zrzuciłam już 4 kg :)

ODPOWIEDZ