Ćwiczenia

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Ćwiczenia

Post autor: oran »

Ćwiczycie w domu, na siłce, czy w ogóle nie? Ja latami biegałam na siłkę, w domu też ćwiczyłam, ale dopiero treningi EMS w Perfect Secret w Raciborzu perfect-secret/pl/trening-ems/ przyniosły oczekiwane rezultaty. Pierwszy trening mają za darmo, więc można tam iść i zobaczyć jak to wygląda. Ja się wciągnęłam, ceny mają dobre, a sam trening jest bezpieczny plus spala o wiele więcej kcal niż normalne ćwiczenia, polecam.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: Rysia »

U mnie na siłownię biegał mąż, więcej go nie było niż był w domu. Wreszcie mi nerwy puściły i zaproponowałam urządzenie siłowni w domu. No i się zaczęło. Teraz siedzę w internecie i szukam odpowiedniego sprzętu sportowego. Trafiłam na taką propozycję tu marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html Jestem pewna, ze mąż będzie chciał mieć suwnicę w siłowni. Wiem że lubi ćwiczenia wysiłkowe. A ćwiczenia z sztangą są jego ulubionymi.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: matra »

Ja polecam wam zacząć uprawiać nordic walking. Jest to świetny sport, który angażuje aż 90% mięśni ciała. Jeżeli jesteście tym zainteresowane to zajrzyjcie na stronę nordicsklep/pl/ Tam zakupicie kijki oraz buty potrzebne do uprawiania tego sportu.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: saymyname »

A czy ktoś z was może kojarzy sklep sportowy powerman/com/pl/209-lekkoatletyka ? Zauważyłam, że tam można znaleźć najróżniejsze artykuły do uprawiania sportu. Nawet odpowiednie , które są przewiewne i zapewniają dostateczny komfort podczas ruchu.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: daga »

No ja niemal wcale nie ćwiczę, ale chcę to nadrobić, bo oto poznałam ligę futsalu tutaj ligafutsalu/com/ . To taka piłka nożna na hali. Tak można w skrócie to opisać. Dla mnie to bardzo ważne, żeby jednak mieć zajęcie, które mnie ciekawi. A na razie tym to się zajarałam, jak to mówi młodzież. I mogę futsal, niedaleko mnie, trenować.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: moira »

Ja zaczęłam uczyć się pole danceu i mogę powiedzieć że jest to sport, który świetnie kształtuje sylwetkę. Jeżeli też się tym interesujecie to zajrzyjcie na stronę eaglepolewear/pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą strojów do pole dance.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: aklinka »

Bez dwóch zdań trzeba jakieś ćwiczenia wykonywać, aby utrzymać ciało w zdrowiu, chociażby najprostsze ćwiczenia. Albo można też pomyśleć o treningu dla zabieganych, który dostępny jest m.in. tutaj bodybar/com/pl/ . Mowa o treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Wystarczy tylko 30 minut by osiągnąć zadowalające rezultaty

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: asztarte »

Jak chcecie oszczędzić to ciuchy sportowe, matę czy inne niezbędne akcesoria kupić możecie w dobrych cenach w tym sportowym serwisie handlowym - Priclesso pricelesso/pl/ Mega warto, ekstra miejsce, dzięki nim oszczędzam na zakupach.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: Pańcia »

Żeby przeprowadzić odpowiedni trening, trzeba się do tego dobrze przygotować. Możesz zakupić tutaj powerman/com/pl/106-akcesoria-treningowe cały potrzebny do tego sprzęt.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: Lana »

Lubię ćwiczyć na świeżym powietrzu, ale idzie zima, dlatego postanowiłam spróbować czegoś nowego. Zapisałam się na trening jiu-jitsu po namowach chłopaka. Poszliśmy do szkoły carlsongracie/pl/ . Muszę przyznać, że spodobał mi się ten sport. Na zimę w sam raz, bo można spalić dodatkowe kalorie w przyjemny sposób.

ODPOWIEDZ