Ćwiczenia

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o mnie, to ostatnio zainteresowały mnie zakłady internetowe i chciałabym was zapytać, na jakiej zasadzie to działa? Nie ukrywam, że nie chce na tym zarabiać, tylko po prostu dobrze się bawić. Jeżeli macie w tym temacie jakąś wiedzę oraz doświadczenie, to chętnie przyjmę wasze wskazówki.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: zuzula12 »

Szukacie fajnych sprzętów do ćwiczń?? Jeśli tak to polecam wam wejść na stronę life-fitness/pl/ jest to sklep który ma mnóstwo cudownych dobrej jakości wytrzymałych bezpiecznych sprzętów do ćwiczeń między innymi znajdziecie tutaj sprzęt do treningu siłowego lub tylko do treningu cardio lub fitness. Według mnie warto zobaczyć

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o ćwiczenia to różne ciekawe zestawy znajdziesz na portalach internetowych łącznie z odpowiednimi dietami. Warto też kupić kilka sprzętów treningowych jak taki orbiterek marbo-sport/pl/product-pol-28993-Orbitrek-magnetyczny-HS-003C-Focus-czarno-czerwony-Hop-Sport.html bo pomoże w odchudzaniu. Oczywiście to jedna z wielu możliwości w tym sklepie więc przejrzyj ich ofertę i wybierz co chcesz.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: jula »

Zobacz sobie też maty sportowe. Na pewno ci się przydadzą do ćwiczeń w domu. Ja mam dwie swoje ulubione maty i korzystam z nich codziennie. Dla mnie trening to już norma. Nie odpuszczam :)

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: Dominika »

W jakich ciuchach ćwiczycie? Macie jakieś specjalne sportowe wdzianka czy jednak ćwiczycie w starych tzw domowych ciuchach? Ja chciałam podejść do tego bardziej profesjonalnie i zamówiłam sobie fajne sportowe ubrania od strongid/pl/ .

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: hannah »

Może warto zakupić maskę antysmogową? Jeśli ćwiczysz na dworze zimą z pewnością się przyda. Ludzie palą w piecach czym popadnie, a potem normy pyłów są mocno przekraczane. W artykule dragonmask/pl/blog/normy-dla-pylow-pm2-5-i-pm10-w-polsce-i-w-europie znajdziesz więcej informacji na ten temat.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: kasiunia »

Uprawianie sportów , w tym ćwiczenia są bardzo ważnym elementem naszego zdrowia. Bardzo ważną kwestią jest także zdrowa dieta żywieniowa, wróćmy jednak do ćwiczeń. Można je z powodzeniem prowadzić w swoim domu , trzeba jednak przygotować miejsce do ćwiczeń. Jego podstawą może być - ścieżka gimnastyczna air track mat , tak by ćwiczyło sie nam wygodnie. To niewielka inwestycja ale już efekt całkiem spory.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: nosleep »

Widzę, że sporo z Was ćwiczy w domu. To super, ale ja nie mam za bardzo motywacji, dlatego u mnie jedynie w grę wchodzi siłownia Kraków. Chodzenie na siłownie mnie dyscyplinuje, poza tym na miejscu mam do dyspozycji różne profesjonalne urządzenia, więc ćwiczenia na nich przynoszą realne efekty. A w domu to wiecie - ani sprzętu, ani wiedzy jak coś robić prawidłowo, tak że efekt może być słaby.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ćwiczenia

Post autor: kendal »

Ćwiczenia mogą wykonywać zarówno dorośli, jak i dzieci. Tutaj idealnie sprawdzą się urządzenia siłowni dla dzieci na siłowniach plenerowych. Ruch i świeże powietrze to najlepszy duet, uwierzcie mi.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Ćwiczenia

Post autor: sorra »

Ja tak sobie czytam artykuł przyjazne/com/pl/trening-personalny-dlaczego-sa-lepsze-niz-w-domu/ i chyba doszłam do wniosku że warto wybrać się na siłownię gdzie dostępny będzie trener personalny. Takie ćwiczenia jednak przyniosą większe korzyści niż w domu

ODPOWIEDZ