Prezent dla faceta

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Prezent dla faceta

Post autor: Uraja59 »

Cześć Wam. Co polecacie kupić facetowi na prezent? Ja mam właśnie z tym poważny dylemat... Uważacie, że takie coś do pielęgnacji brody będzie dobrą koncepcją https://barbersupply.pl/product-pol-428 ... Brody.html ?
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

fantazja
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 12, 2020 9:48 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: fantazja »

Myślę, że dobrym pomysłem na prezent dla faceta może być biżuteria. Często kupuje się ją kobietom ale mężczyźni też lubią na przykład łańcuszki czy sygnety. Jeśli uważasz, że to byłby dobry pomysł dla twojego mężczyzny to zobacz ofertę sklepu obraczki.net/pl. Można tam zamówić różnego rodzaju biżuterię. Myślę, że takie zakupy dobrze jest robić przez internet ponieważ wtedy mamy czas się zastanowić i poszukac inspiracji. Myślę, że to ciekawa oferta.

Awatar użytkownika
jasio02
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:32 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: jasio02 »

Jutro wszystko sprawdzę.
Gry smarują ciało i umysł.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Kamila »

A może jakiś gadżet do samochodu, na przykład wideorejestrator? Widziałam ostatnio spory wybór takich kamer na stronie internetowej smartcams/pl/83-wideorejestratory i muszę przyznać, że miło mnie zaskoczył niski poziom cen ;) Wydaje mi się, że każdy facet z takiego prezentu by się ucieszył :)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: modnisia34 »

Ja szukam teraz prezentu dla mojej mamy, bo dzień matki sie zbliża wielkimi krokami. Również wam polecam sie rozglądać. Na stronie jaką jest smaczajama/pl/pl/p/Bombonierka-Cherry-Tree-Wisnie-suszone-w-czekoladzie-150g/9806 Znalazłam naprawdę ciekawe oferty jak na przykład ta bombonierka z suszonych wiśni w czekoladzie.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: pinkipa »

Kupuję praktyczne prezenty, mój mąż z takich najbardziej zadowolony. Niedawno kupiłam mu multitrymer babyliss do brody. Długo wybierałam bo chciałam coś fajnego i solidnego i myślę że traflam idealnie, tego modeu można używać także pod prysznicem

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: faleloki »

No właśnie co kupić facetowi w prezencie, aby się nie obraził i był zadowolony z otrzymanego prezentu? Bo muszę coś fajnego kupić dla kolegi ale nie mam pojęcia co to może być. Więc podpytałam się go co by chciał dostać i on powiedział mi, że mogą to być perfumy. Ucieszyłam się, że wiem co mam kupić i tak zamówiłam stąd perfumesco/pl/woda-toaletowa-dla-mezczyzn jeden z najbardziej znanych perfum czyli Paco Rabanne 1 Milion i pozostaje mi mieć nadzieję, że trafiłam z zapachem

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: aklinka »

Ja swojemu chłopakowi co roku kupuję książkę. W tym roku zamówiłam taki tytuł taniaksiazka/pl/mikolajek-jedziemy-na-wakacje-rene-goscinny-p-1369360.html. Bardzo lubi czytać więc taki prezent jest naturalnym wyborem

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent dla faceta

Post autor: AniaSania »

Tata czy mąż na pewno się ucieszy z jakiegoś praktycznego prezentu. Jak najbardziej można pomyśleć o skórzanej torbie. Wiem, że te od puszczamyztorbami są cudowne i przez długi czas będą w idealnym stanie. Skórzana torba to porządny prezent.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: jula »

Hmmm... a może kup mu smartband? Na magazyn.ceneo/pl/artykuly/smartband-ranking znajdziesz ranking najlepszych smartbandów. Myśle, ze bez problemu wybierzesz coś dla swojego faceta. Jeśli jest aktywny - biega, dużo chodzi, ćwiczy itd to na pewno będzie zadowolony z prezentu.

ODPOWIEDZ