Prezent dla faceta

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Dominika »

Ja ostatnio mojemu sprawiłam fajną torbę. Chodzi na siłownię a stara już niestety lata świetności ma za sobą. Na stronie sport-connection/pl/torby-sportowe-nike znajdziecie świetne torby treningowe nike zarówno dla kobiet jak i facetów. Z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego. Produkty są świetne a ceny mega konkurencyjne ;)

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: hannah »

Faceci uwielbiają swoje samochody. Dlatego myślę, że całkiem dobrym prezentem może być coś do samochodu - może na przykład profesjonalny wosk do pielęgnacji lakieru? Znajdziesz go tutaj: glossfactory/pl/woski-hybrydowe/collinite-915-marque-d-elegance-hybrydowy-wosk-z-carnauba-355-ml .

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent dla faceta

Post autor: AniaSania »

Prezent musi być odpowiedni dla danej osoby. Jeśli ją dobrze znamy to będzie można odpowiednio dobrać drobiazg. Wiem, że galanteria Bydgoszcz to super dodatki dla każdego.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Iwonka »

A ja chyba skorzystam z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-27698-Lawka-rzymska-do-grzbietu-HS-1016-Hop-Sport.html Myślę że mężowi taki prezent się spodoba. Nie ma czasu na bieganie na siłownię. Ta lawka pozwoli na ćwiczenia w domu. Pracować nad mięśniami brzucha, mięśni dolnych pleców. Ławka prosto się składa i nie zajmuje dużo miejsca. Tak to będzie dobry prezent.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Dominika »

Bardzo fajnym pomysłem na prezent dla facetów są wszelkiego rodzaju kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Na stronie perfumesco/pl/kosmetyki-do-twarzy-dla-mezczyzn znajdziecie wiele marek w tym luksusowych, które z pewnością poprawią kondycję skóry waszych facetów

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Uraja59 »

Jeżeli szukacie naprawdę porządnego pomysłu na prezent dla faceta, to zdecydowanie polecam wam zamówić kosmetyki do pielęgnacji brody i wąsów z tej strony https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... -WASY.html . Znajdziecie tam dość szeroką ofertę. Do tego mają oni atrakcyjne ceny, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Polecam!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: sowwa »

Mój się najbardziej cieszy z praktycznych rzeczy, nie tak dawno dostał ode mnie trymer babyliss japońska stal, to był strzał w dziesiatkę. Nie tylko jes praktyczny ale też świetnie wygląda, prezentuje się nowocześnie i elegancko.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: profesjonalna »

A co powiecie na to, żeby jednak prezent dla faceta wybierać w galanterii skórzanej? Widziałam tutaj sklep.solier/pl/pol_m_Akcesoria_Etui-na-laptopa-856.html właśnie fajne etu skórzane na laptopa. Wydaje mi się, że warto się na to zdecydować, ale z przyjemnością dowiem się, co wy o tym sądzicie. To jak? Macie coś dla mnie?

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: aldona »

Mi znajoma poleciła ciekawą stronę z galanterią męską i bardzo mi się spodobała portmonetka na bilon myślę że mojemu meżowi bardzo się przyda, zawsze narzeka że ma za dużo bilonu i nie ma gdzie go trzymać. Do tego są w atrakcyjnych cenach.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Rysia »

Zawsze dobrym prezentem jest ciekawa książka np ta taniaksiazka/pl/ksztalt-ruin-juan-gabriel-vasquez-p-1443471.html Ta książka jest fikcją literacką, ale opartą na podstawie autentycznych postaci i wydarzeń. Ta książka pokazuje świat w jakim żyjemy gdzie nic nie jest dziełem przypadku. Ta ksiązka to dobra propozycja na prezent.

ODPOWIEDZ