Prezent dla faceta

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: kielichowa »

a wasi faceci lubią sluchac muzyki? moj to fanatyk :) w aucie ma sporo plyt i wlasnie cos wspominal ostatnio ze musi sobie cos dokupic, wiec stwierdzilam ze to idealna okazja zeby mu zamowic na prezent! preorder/pl/muzyka/2354260,kukon poszukalam, poczytalam, poszperalam i znalazlam :) jestem pewna, ze bedzie zachwycony bo bardzo lubo ten gatunek muzyki

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: mamonka »

Jeżeli facet jest zapalonym wędkarzem to w sklepie barduta/pl/ na pewno znajdziecie coś dla niego odpowiedniego. :D Czy to jakiś gadżet na następne wędkowanie, czy nawet nową wędkę. :D

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Majeczka8 »

Myślę, że idealnym rozwiązaniem może okazać się dron. Oczywiście nie pierwszy lepszy. Taką decyzję należy bardzo dobrze przemyśleć. Tutaj megadron/pl/pl/menu/rekreacyjne/drony-rekreacyjne-485.html się rozejrzyjcie. Macie tam bowiem namiar na ciekawy i przede wszystkim dobrze zaopatrzony sklep. Można tam zrobić zakupy online.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: patka »

Zrób swojemu facetowi niespodziankę i wykup dla niego przejażdżkę sportowym samochodem po torze wyścigowym. Do wyboru masz także przejażdżkę jako pasażer: autonator/pl/samochody/drift-taxi . Jestem pewna, że Twój facet nigdy wcześniej nie siedział w takim aucie i będzie zachwycony tym prezentem.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o prezent dla faceta to najlepszym rozwiązaniem i sprawdzonym może być skórzany portfel. A jeśli chodzi o najlepsze męskie portfele skórzane to kupisz je w sklepie Betlewski. Są świetnie wykonane i posłużą długie lata a najważniejsze że masz duży wybór.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Iwonka »

Mój mąż interesuje się sportem, więc idealnym prezentem dla niego będzie ta oferta - zobaczcie tu taniaksiazka/pl/100-okladek-na-stulecie-przegladu-sportowego-1921-2021-p-1519781.html Jest to album. Pozwoli prześledzić historię powojennego sportu. Mąż będzie zachwycony.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: zuzula12 »

Myślę że facet ucieszyłby się jakby otrzymał na przykład taki sprzęt jak dron. Czytałam ostatnio o zastosowaniach drona na stronie excelo/pl/technologia/6-zastosowan-drona i pomyślałam sobie że to byłby super prezent na urodziny czy z innej okazji dla faceta. Co sądzicie?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Dominiśka »

Jeśli chodzi o prezent dla faceta to warto wybrać jakieś ładne wasze zdjęcia i kupić piękny album z fotokoszyk/pl/albumy-na-zdjecia-wklejane/ . Jestem pewna, że będzie zadowolony z takiego upominku.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: haanka »

a może voucher do studia tatuażu ? ja w tym roku mam zamiar podarować taki prezent mojemu mężowi na jego 40ste urodziny :) zapisze go na pewno do Henia ze studia Jah Love Tattoo w Warszawie, tu możecie obejrzeć kilka jego dotychczasowych prac facebook/com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155626476186226. robia wrażenie, prawda :)?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: kendal »

Jeśli jest to osoba, która lubi o siebie dbać to może jakieś kosmetyki bądź zestawy kosmetyczne? W sklepie adamszulcbarber/com/sklep jest naprawdę spory wybór tego typu produktów, także polecam sobie zerknąc w wolnej chwili.

ODPOWIEDZ