Farby bez amoniaku

Rapsodia
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:00 pm

Farby bez amoniaku

Post autor: Rapsodia »

Hej Dziewczyny! Prosiłabym o poradę odnośnie moich zniszczonych i suchych włosów. nie chciałabym pogarszać ich kondycji, dlatego zastanawiam się nad zakupem jakiejś dobrej farby bez amoniaku. Czy one faktycznie są delikatniejsze niż te zwykłe? Zauważyłam, że w sklepie Gobli gobli/pl/?do_search=true&search_query=bez+amoniaku jest duży wybór takich farb. Jednak nie wiem, na którą się zdecydować. Myślicie, że są trwałe?

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: cesia »

Farby, które nie zawierają amoniaku są faktycznie bardziej delikatne, ale działają tak samo jak te zwykłe. Czyli pod łuskę włosa na tej samej zasadzie wnika pigment. Farby bez amoniaku po prostu zawierają łagodniejsze składniki i nie drażnią głowy oraz układu oddechowego. Na Twoim miejscu bez zastanowienia kupiłabym jedną z farb tej firmy. Są naprawdę dobre.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: Karina0 »

Ja mam bardzo wrażliwą skórę głowy, więc stosuję wyłącznie farby bez amoniaku. Gdy stosowałam te zwykłe to za każdym razem czułam pieczenie. Jeśli chodzi o produkty z tego sklepu Gobli to mam akurat kupioną Montibello Oaila z olejkiem arganowym. Będę jej używać już kolejny raz i naprawdę jestem zadowolona. Produkt jest bezpieczny i nadaje trwały piękny kolor włosom.

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: Xenia »

Rzeczywiście masz rację. Dla mnie też najlepszą farbą bez amoniaku jest Montibello Oalia. Jest zupełnie bez zapachowa i tak samo permanentna jak tradycyjne farby. Na początku jak ją zaczęłam stosować to obawiałam się, ze nie będzie trwała, ale się myliłam. Efekt jest rewelacyjny. Włosy są miękkie, a skóra niepodrażniona. Każdej dziewczynie serdecznie polecam produkty bez amoniaku.

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: Zumba »

Już długo stosuję farby bez amoniaku i naprawdę są świetne. Dla mnie najlepsza jest Herbatint. Taka żelowa i z dodatkiem ekstraktów ziołowych. Doskonale odżywia włosy i kolor wspaniale się utrzymuje i długo. W dodatku odżywia włosy! Naprawdę niesamowicie je pielęgnuje i poprawia kondycję. Warto stosować taką farbę, bo jest bezpieczna, na bazie henny i z dodatkiem witamin.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: Amati »

Wydawało mi się, że te farby bez amoniaku są mało skuteczne, dlatego ich nie kupowałam. Skoro jednak mają tak wiele dobrych opinii to koniecznie muszę ich spróbować. Kupię jedną z tych, o których wspominacie i mam nadzieję, że poprawi się kondycja moich włosów. Zbyt często traktowałam je zwykłymi farbami i teraz mam za swoje. Cieszę się, że trafiłam na Waszą rozmowę :)

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: Karcia »

Moim zdaniem farby bez amoniaku są już bardzo popularne i mało kto niszczy sobie włosy zwykłymi. Zwłaszcza kiedy my kobiety używamy farb dość często to musimy korzystać z dobrej jakości i bezpiecznych produktów. Znam bardzo dobrze zarówno Montibello Oalia, jak i Herbatint. Zachęcam Was ogromnie do ich używania. Włosy nie tylko są po nich zdrowsze, ale pełne blasku i wspaniałe się układają.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: jula »

Daj sobie spokój z farbowanie włosów. Moim zdaniem lepszą alternatywą jest peruka - perukikrakow/pl/naturalne-peruki/ Dzięki niej szybko zmienisz zarówno kolor jak i długość włosów. To najlepszy sposób na szybką metamorfozę. Poza tym teraz peruki są bardzo modne.

ODPOWIEDZ