Pękające naczynka - jakie zabiegi?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: ariadna »

Podobno najlepiej walczyć z tym nie kosmetykami, a zabiegami.
Tutaj dermoklinika/pl/medycyna-estetyczna/strefa-twarzy/naczynka czytałam jak działa takie laserowe zamykanie naczynek.
Może to faktycznie jest jakaś opcja?
Doradźcie też coś od siebie.

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: Maza »

Taki zabieg powinien być wykonany pod okiem profesjonalisty, a takich znajdziesz w JAdore Instytu: jadoreinstytut/com/warszawa/ w Warszawie na Żelaznej 59. Wykonują tam profesjonalny zabieg laserowego usuwania naczynek Dye Vl za pomocą lasera Harmony XL PRO. To nowoczesny sprzęt o dużej skuteczności, dlatego wystarczą około 3-4 zabiegi, by efekt był trwały. Jeśli zależy Ci na jakości, profesjonalnej obsłudze, bezpieczeństwie zabiegu to tylko tam!

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: asztarte »

Na naczynka najlepiej zastosować laser. To bezpieczna i skuteczna metoda, macie gwarancję, że efekt będzie jak trzeba. Ja zamykałam naczynka w Studio Laser z Warszawy studiolaser-depilacja/pl/inne-zabiegi/laserowe-zamykanie-naczynek.html i super jestem zadowolona, miałam dwa zabiegi, w zupełności wystarczyły.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: sowwa »

myślicie, ze warto działać zanim się pojawią żylaki?? Nogi mnie często bolą, pojawiają się pajączki, chciałabym już coś robić

Maja12
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 01, 2020 2:16 pm

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: Maja12 »

Jeśli chodzi o pękające naczynka czy też np. żylaki, to dobrym sposobem na nie mogą okazać się kompresyjne pończochy czy też podkolanówki uciskowe damskie venoflex/pl/podkolanowki-uciskowe-damskie/, które nie tylko pomogą w profilaktyce zapobiegającej tym schorzeniom, ale także odpowiednia wpłynął na krążenie i przyniosą ulgę nogom. Zanim zaczniemy stosować jakieś zabiegi, warto pomyśleć o czymś takim, wygodnym i funkcjonalnym.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: kobietki33 »

To bardzo poważny temat, więc nie bagatelizujcie go. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co konkretnie możecie zrobić w kontekście usunięcia żylaków. Poza kwestiami estetycznymi, chodzi głównie o dyskomfort na co dzień, więc podejdźcie do tematu na poważnie i zobacz ofertę od Dr Orawczyka: orawczyk/com/. To może być dla was najlepszym działaniem w tym kierunku

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: jula »

Ja dzisiaj trafiłam na klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Kompresjoterapia i chyba umówię się do tej kliniki na badania. muszę w końcu sprawdzić czy mój układ krążenia działa prawidłowo. Od jakiegoś czasu puchną mi nogi, robią mi się siniaki itd. No szczerze mówiąc martwi mnie to.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: Perunka »

A zabiegi w takiej klinice jak klinikamiracki/pl/klinika-miracki-katowice/ ? Wydaje mi się, że zabiegi laserowe dadzą najlepsze efekty w przypadku pękających naczynek

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: kobietki33 »

:) :) :)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pękające naczynka - jakie zabiegi?

Post autor: kobietki33 »

;) ;) ;) ;)

ODPOWIEDZ