Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: ariadna »

Jak wy to widzicie?
Czy sztuczne rzęsy mają szansę sprawdzić się na co dzień?
Tutaj kosmetykizameryki/pl/category/makijaz-oczy-sztuczne-rzesy widziałam wybór najróżniejszych rodzajów tych rzęs.
Chętnie poznam rady osób, które ich używają częściej.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: Lana »

Ja regularnie przedłużam rzęsy. I uważam, że to ogromna wygoda i komfort. Do tego wyglądają pięknie i bardzo naturalnie. W wielu gabinetach wykorzystują także takie jak tu kbarth/pl/product-pol-521-Poduszka-do-przedluzania-rzes-memory-foam-Noble-Lashes-nowe-logo.html poduszki do przedłużania rzęs. Więc podczas zabiegu jest okazja do tego, by świetnie się zrelaksować.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: brukselka »

Hmm... no ja stosuje, ale nie na codzien :) raz na jakis czas sobie zakladam. Fajnie sie sprawdzaja na imprezy itp :)

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: agentka »

i nie odpadaja? trzymaja sie?? i jakie wolisz, kępki czy na pasku?

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: brukselka »

Kępki :) mam dokladnie te obecnie notino/pl/ardell/individuals-multipack-kepki-rzes/ i nie odpadaja ani nic, trzymaja sie jak trzeba takze spokojnie mozesz kupowac ;)

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: agentka »

No ja wlasnie sie boje ze nie bede umiala zaaplikowac, ale jak tak mowisz, to wypróbuje

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: furka »

Czy często korzystacie z usług gabinetów kosmetycznych? Jeśli tak, to na jakie zabiegi zapisujecie się najczęściej? Natknęłam się ostatnio na naprawdę ciekawy artykuł: sendspace/pl/przedluzanie-rzes-w-lublinie-gdzie-najlepiej-sie-udac/ z którego można wyczytać, gdzie udać się na przedłużanie rzęs w Lublinie.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: zuzula12 »

Myślę, że warto zrobić sobie u kosmetyczki przedłużanie rzęs. Ja polecam salon piękności w Tychach. Ta doświadczona stylista oferuje oprócz zabiegów różnego rodzaju szkolenia rzesy tychy myślę, że jej oferta powinna was zaciekawić

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: AniaSania »

O wszystkim trzeba się dowiedzieć i też zakupy online zrobimy bez problemu. Galanterię tutaj brytyjka/pl można znaleźć.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Sztuczne rzęsy sprawdzają się na co dzień?

Post autor: aklinka »

Szczerze to uważam, że korzystniejsza jest laminacja rzęs niż sztuczne kępki. Wygląda to bardziej naturalnie i jednocześnie też odżywia rzęsy. Tutaj https://www.trustedcosmetics.pl/lifting ... ie-roznia/ można poczytać na temat tego zabiegu

ODPOWIEDZ