Kosmetyki na prezent

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Kosmetyki na prezent

Post autor: Dominika »

Cześć co myślicie o kalendarzach adwentowych w których zamiast czekoladek są kosmetyki? Ja znalazłam fajne kalendarze na taniomania/pl/t/nyx-kalendarz-adwentowy . Moja siostra uwielbia się malować zwłaszcza usta więc w tym roku chyba podaruję jej na Mikołaja taki właśnie zestaw.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: Kamila »

Moim zdaniem najlepsze na prezent, zwłaszcza dla kobiety, będą jakieś ładne, wyjątkowe perfumy ;) Co powiecie na zapach Cerruti z oferty na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/cerruti-1881.html? Ja myślę, że niejedna kobieta by się z niego ucieszyła ;)

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: Uraja59 »

Wiecie może, gdzie uda mi się zamówić w dobrej cenie odżywkę do włosów? Przymierzam się do takiego zakupu od niedawna i szukam sprawdzonej oferty. Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronce https://drogeriadlaciebie.pl/Odzywki-c219 . Co o niej myślicie? Może ktoś z was zamawiał już coś u nich? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: sowwa »

Mojej mamie kupiłam zestaw solverx/pl/produkty/home-set-solverx-sensitive-skin-for-women zawiera żel do mycia, tonik i krem. Sama lubię kosmetyki tej marki, są delikatne i fajnie działają na skórę. Można dzięki takiemu zestawowi kompleksowo zadbać o skórę.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: camio »

Może profesjonalne kosmetyki? Nie każdego na nie stać, a może być to miła odmiana w życiu :)

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:25 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: glaczek »

Według mnie jest to całkiem sensowna opcja na prezent na Święta któe są już tuż tuż .. :)

waporyzator cbd

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: Pańcia »

Skład kosmetyków jest bardzo ważnym, ja ostatnio trafiłam na fajny balsam-SOLVERX, dużo nawilżających składników ale szybko się wchłania.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: paulajanicka »

Myślę, że kalendarz adwentowy z kosmetykami to hit dla wszystkich fanek makijażu. Na stronie zwierciadlo/pl/moda-i-uroda/top-3-kosmetyczne-kalendarze-adwentowe możecie zobaczyć sobie najpopularniejsze propozycje jeśli chodzi o kalendarze z kosmetykami. Są naprawdę bardzo fajne opcje i myślę, że każda kobieta byłaby zadowolona. Można sobie sprezentować samemu taki kalendarz lub obdarować nim np. siostrę czy przyjaciółkę. Warto jednak wybierać zestawy z dobrymi kosmetykami.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: falla »

Kosmetyki jako prezent to wspaniały pomysł,zwłaszcza jeśli chcemy podarować bliskiej nam osobie kosmetyki naturalne,bez parabenów i SLS-ów,jak szampony czy odżywki do włosów.Dobrej jakości,przebadane i doceniane przez wielu klientów kosmetyki konopne oferuje sklep konopne24/pl/
Znajdziemy w nim kosmetyki z dodatkiem ziół,nasion,świetnie sprawdzające się w walce z łuszczycą,problemami skórnymi,wszelkiego rodzaju bólami stawów,hemoroidami,żylakami.Wszystkie są skuteczne i w dobrej cenie.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: Perunka »

Na prezent to chyba bym postawiła na kosmetyki naturalne, są najlepsze. Zobacz sobie te z Bielendy. Seria Eco nature jest między innymi super :) ale oni ogólnie bardzo dobre mają

ODPOWIEDZ