Kosmetyki na prezent

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: saymyname »

Dzisiaj mamy wiele sklepów z kosmetykami... Pytanie dla kogo poszukujecie? Ja przykładowo teraz odkryłam firmę beardman/pl/kategoria/balsamy-do-brody, która oferuje super produkty dla najbardziej wymagających mężczyzn. Dzięki nim panowie będą mogli zadbać o najwyższy poziomi higieny, pielęgnacji.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: zuzula12 »

Dzisaj każda dziewczyna marzy o dobrych kosmetykach. Koniecznie zaglądnijcie sobie na stylowymag/pl/makijaz-krok-po-kroku-27 jest to blok modowy makijażowy Najważniejszym elementem perfekcyjnie wykonanego makijażu jest odpowiednie dobranie podkładu, pudru oraz różu. Bez tego zamiast naturalnego wykończenia uzyskamy efekt maski

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: kendal »

Właściwie to dlaczego nie? Ja uważam, że to fajny pomysł na prezent o ile wybierzecie kosmetyki dobrej jakości, dopasowane do potrzeb cery danej osoby. Jak coś, to super kosmetyki jak i suplementy ma herbapol-polana/com/ - naturalne, na bazie czerwonej koniczyny. Ja sama je stsouję i jestem bardzo zadowolona.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: haanka »

czemu nie :) ja sama lubię dostawać kosmetyki w prezencie i nie raz dawałamn tego typu upominki najbliższym :) jeśli chodzi o dobre jakościowo a do tego niedrogie produkty to polecam te z Eveline, szczególnie lubię tą serię Organic Gold :)

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: Perunka »

A bielizna? Na pewno jednym z ciekawych sklepów jest lovita/pl/ Nie wiem czy znacie ale naprawdę super zestawy bielizny mają w ofercie

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: Fermina »

A czemu nie? Jeśli wiemy co dana osoba lubi, albo co chciałaby dostać? Ja mojemu ojcu kupiłam preparat GR-7 gr-7.eu/ Do włosów. Miał problem z tym ze zaczęły mu siwiec. Nic mu bie pomagało. Więc zrobiłam mu taki prezent :) Bardzo sie ucieszył ,gdyż juz po tygodniu stosowania zauważył pierwsze efekty. Teraz nie ma już śladu po siwiźnie.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: AniaSania »

Dzisiaj przez internet też łatwo zrobimy zakupy i saszetki do ręki mi się spodobały. Takie niewielkie torebki są wygodne i będą idealne do noszenia na co dzień.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: Julia66 »

Dla mnie kosmetyki na prezent to idealna opcja, dlatego polecam zwrócić sobie uwagę może na jakieś fajne serum? Konkretnie zwróciłabym sobie uwagę na to serum pod oczy od Eveline. Super rozwiązanie dla osób w różnym wieku!

Obrazek

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: furka »

Może warto wykupić zabieg na prezent? Pomyśl o takim zabiegu, jak nitkowanie brwi kraków . Taki zabieg idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzna, jak i kobiet. Threading brwi nie podrażnia skóry w takim stopniu, jak inne metody depilacji, dlatego jest taki popularny.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Kosmetyki na prezent

Post autor: AniaSania »

Plecak do pracy taki jak ten https://modatotu.pl/plecak-skorzany-do-pracy/ na pewno też sprawdzi się na prezent. Warto na takie spojrzeć.

ODPOWIEDZ