Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: imma34 »

Jak się zrelaksować w tych pandemicznych czasach, tak żeby i ciało i głowa odżyły?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: Tyczka »

Najlepiej gdzieś wyjechać, czyli jak o tej porze roku to odpowiedniejsze będzie morze. Spacery po plaży w odpowiednio ciepłych ciuchach to najlepszy relaks dla głowy :)
A dla ciała możesz skorzystać z masaży i jakichś zabiegów upiększających. Znam akurat dobre miejsce w Mielnie z domkami i spa nad jeziorem.
Mieszkasz w domku, pod nosem jest pływająca sauna, a masażyści przychodzą do ciebie, nie ty do nich :)

Po kilkudniowym pobycie w takim spa herbalsglamping.eu/spa-z-widokiem-na-jezioro/ jesteś jak nowo narodzona :)

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: asztarte »

A myślałyście o jodze? To wspaniała sprawa, mi bardzo pomaga, dzięki niej nie tylko się relaksuję, ale też zrzuciłam kilka kilo. Tu macie taki mini wstęp do jogi zdrowie-ruch/pl/artykul/wszystko-o-jodze-pozycje-i-niezbedne-akcesoria-90612 Warto sobie to przeczytać. Mówię wam, dla mnie to teraz już sposób życia, dzięki jodze przestałam też jeść mięso i na takiej diecie lepiej się czuje i mam korzystniejsze wyniki.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: nata29 »

Jeśli chcecie zrelaksować swoje ciało i umysł, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj satoritime.eu/kategoria/olej-konopny-cbg . Jest tam bowiem w ofercie olej konopny. Poczytajcie sobie na ten temat. Na stronie macie bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat tego typu produktu. Ma bowiem wiele ciekawych właściwości, dzięki którym można się odprężyć.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: Magnolia »

Dla mnie najwspanialszy relaks to wizyta w Termach Chochołowskich mojaplaza/pl/artykul/jak-zasmakowac-goracego-luksusu-na-podhalu-relaks-w-hotelu-i-termy-chocholowskie-106474 Są tam baseny, saunarium, spa - wszystko co kocham. Mogę tam siedzieć i siedzieć...:) Dla mnie to mega relaks, wyciszenie i naładowanie baterii, zdecydowanie mój nr 1 jeśli chodzi o regenerację organizmu.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: Majka_ »

Dla mnie niezawodna jest gorąca kąpiel, muzyka i świece zapachowe. Ja lubię testować różne zapachy w zależności od humoru. Czasem wolę coś kojącego, czasem świeżą pomarańczę lub energetyzującą kawę. Wiele ładnych zapachów w bardzo dobrych cenach jest w sklepie Bispolu sklep.bispol/pl/fragrance-lines

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: Zumba »

Najlepszy relaks to lektura portalu dla kobiet My-V. Ja naprawdę odżywam gdy czytam jego artykuły. Są niesamowicie wartościowe i warto do nich zaglądać. Można dzięki nim poczuć się prawdziwą kobietą. Ale nie taką szarą kurą domową pozbawioną praw do własnego szczęścia. A kobietą asertywną, pewną siebie i kochającą swoje ciało i wnętrze.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: litovelek »

świece warto mieć w domu crystal-candles/com/pl/ ja sama własnie kupiłam całkiem niedawno swiece i zastanawiam się teraz kiedy je odpale, bardzo lubię własnie tego typu produkty bo są solidne i eleganckie.

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: kielichowa »

a moze fotel masujacy? raz z czegos takiego korzystalam i powiem wam, ze cos pieknego :) planujemy z mezem kupno takiego do nas do firmy :) mamy taki pokoj relaksu, praca stresujaca wiec czasem trzeba sie na chwile wylaczyc i odprezyc a taki fotel mysle, ze bedzie do tego najlepszy :) restlords/com/pl/fotel-masujacy-jaki-wybrac/ na ten moment zglebiamy temat, zebysmy wiedzieli na co konkretnie przy zakupie zwrocic uwage

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: kobietki33 »

Dla mnie relaks ciała to realizowanie pasji, jaką są monety :). Jeśli chodzi o moją skromną osobę, to zdecydowanie polecam wam zajrzeć pod ten link: skarbnicanarodowa.info/pl/opinie/. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych artykułów, ściśle związanych z tematyką numizmatyczną. Jeśli jesteście tak jak ja - pasjonatami, to naprawdę warto wykorzystać to źródło.

ODPOWIEDZ