Stylizacja włosów

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Stylizacja włosów

Post autor: Xenia »

Lubię mieć krótkie włosy, bo dla mnie taka fryzura jest po prostu wygodna. Chciałabym ją jakoś fajnie układać i zależy mi na takim messy look. Zastanawiam się, czy pasta matująca z tego sklepu gobli/pl/goldwell-roughman-kremowa-pasta-matujaca-zapobiega-blaknieciu-koloru-100ml-p1878 będzie dobra i skuteczna. Myślicie, że włosy da się nią łatwo wystylizować? Nie mam raczej zdolności do układania fryzur, dlatego pytam.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Stylizacja włosów

Post autor: Amati »

Ta pasta matująca Roughman jest rewelacyjna. Mój chłopak używa jej od jakiegoś czasu do swoich włosów. Działa niesamowicie, bo tak jak się ułoży fryzurę, tak jest utrwalona. Można zrobić nieład artystyczny na głowie, potargać je albo bardziej schludnie ułożyć. Zawsze będą się trzymać tak jak chcemy. Stylizacja włosów z tym kosmetykiem jest naprawdę super.

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Stylizacja włosów

Post autor: cesia »

Pasta matująca jest naprawdę świetna i trzyma włosy cały dzień. Daje naturalny efekt i nadaje się do grubych i trudnych w układaniu włosów. Goldwell Roughman absolutnie nie skleja pasm i można z nią tworzyć wyjątkowo fantazyjne fryzury. Warto też wiedzieć, że jest bezpieczna dla skóry i nie powoduje żadnych podrażnień. Włosy po wystylizowaniu są sprężyste.

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Stylizacja włosów

Post autor: Zumba »

Stylizacja włosów tą pastą jest fantastyczna. Produkt jest bardzo wydajny i łatwo układa się nim fryzurę. Absolutnie nie skleja i nie obciąża włosów. Niezwykle prosto się jej używa i najlepsza jest do użytku domowego. Ja bez niej nie wychodzę nawet do pracy. Przyznam też, ze sto razy bardziej mi odpowiada niż utrwalanie włosów lakierem. Jednak to oczywiście indywidualna sprawa.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Stylizacja włosów

Post autor: Karina0 »

Uwielbiam eksperymentować ze swoimi włosami i często zmieniam uczesanie. Dlatego ta pasta Creative Texture Roughmann od Goldwell jest dla mnie idealna. Dodatkowo zapobiega blaknięciu koloru, co jest ważne przy moich farbowanych często włosach. To świetny kosmetyk, za pomocą którego w szybki o prosty sposób układam fryzurę nawet gdy bardzo spieszę się do pracy. Polecam serdecznie.

Rapsodia
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:00 pm

Re: Stylizacja włosów

Post autor: Rapsodia »

A ja się zastanawiałam czym mogę modelować fryzurę, bo ścięłam włosy na krótko. Ta pasta matująca faktycznie może świetnie spełniać zadanie podczas stylizacji. Znam sklep Gobli, ale dawno do niego nie wchodziłam. Koniecznie muszę zajrzeć i zamówić ten kosmetyk Goldwell Roughman. Jeśli pasta tak działa jak mówicie, to będzie mi dużo łatwiej układać włosy niż do tej pory.

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Stylizacja włosów

Post autor: Karcia »

Marka Goldwell zawsze była dla mnie jedną z najlepszych i kupuję dużo produktów tego producenta. Stylizacja włosów tymi kosmetykami jest komfortowa, bezpieczna i wspaniale wpływa na kondycję skóry głowy oraz włosów. Pastę matującą zaczęłam używać niedawno, ale już ją mogę Wam polecić. To jeden z fajniejszych produktów do układania krótkich fryzur. Jeśli któraś z Was jeszcze z niej nie korzystała to koniecznie czas zacząć.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Stylizacja włosów

Post autor: nosleep »

Jesli posiada się odpowiednie kosmetyki oraz sprzet i akcesoria to stylizacja włosów nie stanowi większego problemu. Ja jakiś czas temu kupiłam świetną suszarko lokówkę z babyliss. Początki ukłądania włosów były trudne ale dość szybko nauczyłam się stylizwoać włosy ta suszarką. Teraz potrafię pięnie wymodelować włosy i wyglądam jakbym co dopiero wyszła z salonu fryzjerskiego :)

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Stylizacja włosów

Post autor: sowwa »

mam kilka swoich ulubionych urządzeń, których używam do stylizacji, niedawno kupiłam świetną prostownicę z funkcją pary Babyliss. Błyskawicznie się nagrzewa, dzięki parze włosy są super gładkie i też dodatkowo nawilżone.

Kamilla36
Posty: 169
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Stylizacja włosów

Post autor: Kamilla36 »

W moim przypadku największym problemem był brak objętości włosów. Udało mi sie uporać z tym problemem dzięki kosmetykom klorane z wyciągiem z włókien lnu. Zainteresowały mnie dobrym składem i okazały się faktycznie skuteczne.

ODPOWIEDZ