Zabieg estetyczny

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Zabieg estetyczny

Post autor: jadzka »

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług gabinetu medycyny estetycznej, który wykonuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego? W takim razie szczerze polecam Ci zerknąć na tą stronę https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-it ... tplytkowe/ . Moja żona sama korzystała z ich usług i muszę przyznać, że była bardzo zadowolona!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

Bonia1
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:18 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Bonia1 »

Jak odchudzanie to koniecznie z pasem neoprenowym. Co to jest pas neoprenowy? Pas neoprenowy to – jak sama nazwa wskazuje, pas wykonany z pianki neoprenowej. Zazwyczaj stosowany jest na brzuch, choć niektórzy używają go także do poprawy wyglądu ramion czy ud. Podstawowym zadaniem tego gadżetu jest przyspieszenie procesu odchudzania i kształtowania mięśni. Ty można dowiedzieć się więcej dbam-o-siebie/pl/pas-neoprenowy ... a-schudnac

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: asztarte »

Jeśli chodzi o zabiegi kosmetologii estetycznej to we Wrocławiu odsyłam was do Studio Figura studiofigura-wroclawkrzyki/pl/uslugi/kosmetologia-estetyczna Macie tam w ofercie takie zabiegi jak m.in. liposukcja kawitacyjna, lipolaser, endermologia czy multipolar, także możecie z nimi fajnie ujędrnić ciało, pozbyć się cellulitu czy wysmuklić sylwetkę. Na mnie fantastycznie zadziałał lipolaser, jestem mega zadowolona, że skorzystałam z tych zabiegów.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Kajka »

Zabiegów estetycznych mamy bardzo dużo, dlatego też bardzo często jest nam ciężko się zdecydować na jakiś jeden konkretny zabieg i wtedy zapisujemy się na kilka takich zabiegów. Sama bardzo chętnie zapisałabym się na jakiś taki zabieg dlatego też szukam czegoś w mojej okolicy. I tak trafiłam na depilacja woskiem policzków która bardzo mnie zaskoczyła. Bo nie sądziłam, że na tej części ciała można mieć problem z włoskami na takiej części ciała

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:25 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: glaczek »

Takie zabiegi medycyny estetycznej sa coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach.

waporyzator cbd

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Perunka »

Jeśli chodzi o zabiegi, to teraz wybór jest niesamowity, naprawdę. Chociażby u doktor Żukowskiej która jest genialną specjalistką chirurgii plastycznej plastyczna.med/pl/zabiegi/ Moim zdaniem jak ktoś czuje potrzebe to warto isc do takich specjalistów

korka
Posty: 250
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: korka »

Najważniejsze to żeby zabieg był wykonywany przez kompetentne osoby. Poczytaj sobie o tym zabiegu na klinikamiracki/pl/epilacja-laserowa/ Ja robiłam w tej klinice i bardzo zadowolona jestem. Kawałek mialam do przejechania ale warto

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: profesjonalna »

Nie jestem przeciwna odpowiednim zabiegom medycyny estetycznej, bo one pomagają na takie problemy jak zapalenie okołoustne klinikazakrzewscy/pl/wskazania/zabiegi-dermatologiczne/okoloustne-zapalenie-skory . Moim zdaniem problem jest częsty, a my nawet nie wiedzieliśmy wcześniej, że można to tak leczyć. Ciekawe, prawda?

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Dominika »

Ja skorzystałam z zabiegu kn-estetic/pl/zabiegi/hifu-niechirurgiczny-lifting/ . Zabieg ten intensywnie liftinguje skórę dając trwały efekt na wiele lat. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest bezbolesny, a pierwsze efekty otrzymujemy bezpośrednio po zabiegu.

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: kielichowa »

Medycyna estetyczna rozwija się w takim tempie, że to aż nie do uwierzenia. Według mnie fajna sprawa, bo daje duże możliwości poprawy wyglądu. Ja sie zgłosiłam do chirurgplastyczny-krakow/pl moim problemem były zmarszczki.. w sumie to nie jest jakaś katastrofa, ale w młodym wieku niefajnie to wygląda. Miałam zabieg laserem frakcyjnym :) Muszę przyznać, że efekty mnie samą zaskoczyły :)

ODPOWIEDZ