Zabieg estetyczny

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: litovelek »

Najbardziej skuteczne są chyba zabiegi w salonie kosmetycznym. Ale ja osobiscie poszłam do kliniki cmzwierzyniecka/pl/ tam mają wg mnie najlepsze i najbardziej solidne zabiegi

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: kobietki33 »

Jeśli zastanawiacie się jaki salon wybrać do depilacji, to polecam wam sprawdzić ten: epilou/pl/ depilacja laserowa kraków opinie . Moim zdaniem warto im zaufać, ponieważ to było bezbolesny zabieg naprawdę profesjonalnym naprawdę nie ma się czego bać.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: magiczna »

Tak naprawdę trudno jest mi powiedzieć, jaki zabieg powinniście zrobić, ale jeśli już myślicie o czymś porządnym, to ja na pewno powiedziałabym, że klinika M-Clinic m-clinic.eu/oferta/oczyszczanie-skory-aquapure ma dla was fajne oferty. Ja akurat sprawdzam tutaj po prostu sposoby na piękniejszą cerę. Bóg wie jeden, co mi się uda załatwić.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: bastylia »

Jestem zadowolona z zabiegu mezoterapii w klinice artederm/pl/ , specjaliści są cudowni a miła rodzinna atmosfera jaka tu panuje zachęca do tego żeby wracać na kolejne zabiegi a efekty działania mezoterapii igłowej widoczne są już po pierwszym zabiegu, naprawdę warto się na to zdecydować jak chcesz się odmłodzić :)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: kendal »

Jeśli macie kompleksy na tle swojej urody, to dlaczego by jej nie pomóc i nie skorzystać z jakiegoś zabiegu medycyny estetycznej? Ja osobiście borykałam się z problemem blizn potrądzikowych i zaczęlam korzystać z zabiegów BB Glow dermapenem w malaklinikaurody/pl/ - efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania :)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: jula »

Zajrzyj też tutaj esteti-med/pl/zabiegi/kosmetyczka/ Z tego co wiem wykonują tam świetne zabiegi kosmetyczne na twarz. Sama chcę się na nie umówić. Ostatnio zauważyłam u siebie pierwsze zmarszczki i trochę mnie to przeraża!

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Clamor »

Jestem już po czterdziestce, dlatego na mojej twarzy występują pierwsze zmarszczki. Zależy mi na odmłodzeniu skóry, dlatego zacząłem korzystać z nici liftingujących https://mimari.com.pl/pl/c/Nici-liftingujace-PDO/159, które przynoszą oczekiwane efekty. Po ich zastosowaniu, wyglądam dużo młodziej i piękniej.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio sama zdecydowałam się zapisać na zabieg magicSlim, który ma na celu redukcję cellulitu, więc wybrałam się do ostrzeszow.yasumi/pl/ . Efekt okazał się fantastyczny, obyło mi trochę centymetrów w obwodzie i pozbyłam się cellulitu co mnie bardzo cieszy.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: zuzula12 »

Prowadzę własny zakład kosmetyczny. Zdaję sobie sprawę jak ważną rolę ogrywa odpowiedni sprzęt. Polecam Wam medikapoland/pl/pl/20-hifu-sprzet-urzadzenia , są to urządzenia które z pewnością spełnią Wasze wymagania. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: kajaa »

Zobacz sobie tutaj cryo t shock w warszawie. Ja słyszałam, że ten zabieg jest rewelacyjny na cellulit! Zmniejsza też obwody. Mi by się taki zabieg zdecydowanie przydał. Ćwiczę i ćwiczę a cellulit jak był tak jest.

ODPOWIEDZ