Zabieg kosmetyczny

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Zabieg kosmetyczny

Post autor: Uraja59 »

Wie ktoś coś na temat mezoterapia ? Zastanawiam się nad takim zabiegiem i wczoraj natrafiłem na taką stronkę. Co sądzicie na jej temat? Ta firma wydaje się być całkiem profesjonalna. Zależy mi na porządnym podejściu do zabiegu. Napiszcie co sądzicie, dzięki!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: Gacei54 »

Czy wiecie coś na temat tego gabinetu estetykihttp://www.pracownia-piekna.pl/ ? Warto w nich zainwestować? Z tego co widzę to posiadają oni całkiem pozytywne opinie. Dodatkowo oferują naprawdę atrakcyjne ceny za usługi. Co o tym sądzicie? Zależy mi na porządnym podejściu do zabiegów. Dajcie znać, dzięki.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

pitupitu
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 19, 2020 11:49 am

Piękno

Post autor: pitupitu »

Piękno to i fryzury. Ja w tym okresie nie chodze np do fryzjera bo się boję. Kupiłam sobie perukę w rokoko na rokoko/com/pl/peruki-trojmiasto/ i poprostu zamiast się strzyc noszę piękną perukę naturalną.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: soya »

Jak zastanawiacie się jakie zabiegi warto wprowadzić do swojego salonu kosmetycznego, to na pewno tutaj warto wspomnieć o depilacji laserowe. Taki zabieg cieszy się ogromnym zainteresowaniem, po za tym świetne urządzenie możecie wynająć tutaj depilar/pl . Tam spotkacie się z takimi urządzeniami jak light sheer , czy LipoCryo oraz M22 Lumenis.

lunika
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 22, 2020 2:01 pm

Peruki kraków

Post autor: lunika »

Po zabiegu bardzo czesto sa blizny które idealnie można zakryć peruką. Bardzo ładne i najlepszej jakoci peruki sa w na ul. Szlak Strona to peruki w krakowie peruka/pl

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: aklinka »

W Krakowie to zdecydowanie najlepszym sklepem z perukami jest perukakrakow/pl/modne-peruki/ . Znajoma, która była po zabiegu właśnie tam wybrała dla siebie perukę. Tak dużo było do wyboru,że aż ciężko było jej się zdecydować. Ale pani stylistka pomogła :)

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: matra »

Warto mieć kontakt do sprawdzonego i zaufanego salonu kosmetycznego. Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola to polecam wam zapoznać się z ofertą rehavitalsiolkowice/pl/ Sama korzystałam już kilka razy z usług tego salonu kosmetycznego i jestem z niego bardzo zadowolona.

koninka
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:05 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: koninka »

Mezoterapia jak najbardziej ok :) Sama chodzę regularnie na ten zabieg do kliniki Demeter w Warszawie. Efekty są widoczne niemal natychmiast. Buzia jest gładka, nawilżona a zmarszczki spłycone. No i po tym zabiegu możesz od razu normalnie funkcjonować :)

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: moira »

Ja na szczęście mam swój sprawdzony salon kosmetyczny. Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za miejscem, do którego warto się wybrać to polecam wam monicstudio/pl/ Jest to świetny salon kosmetyczny, w którym na pewno spotkacie się z obsługą na najwyższym poziomie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: jula »

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny i szukasz urządzeń m.in do pielęgnacji stóp zajrzyj tutaj sudapodologia/pl/kategoria/suda-urzadzenia-podologiczne/fotele-podologiczne/ W ofercie tego producenta znajdziesz szeroki wybór urządzeń podologicznych oraz kosmetyków.

ODPOWIEDZ