Zabieg kosmetyczny

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: sowwa »

W swoim gabinecie kosmetycznym do mezoterapii używam kosmetyków linii meso boost efektboost/pl/ dają świetne efekty, zarówno te do mezoterapii jak i te podtrzymujące efekty zabiegów. Klientki są bardzo zadowolone. Marka często prowadzi szkolenia, już są od kilku lat na rynku.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: soya »

Wiadomo, każdy chce czuć się dobrze w swojej skórze dlatego zdecydowanie warto wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego. Ja przykładowo chce postawić na zabiegi z pielęgnacji twarzy tutaj w J`adore Instytut jadoreinstytut/com/warszawa/pielegnacja-twarzy/oferta-specjalna/ . Dzięki nim będę mogła zregenerować skórę.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: roomia »

Mówiłyście wcześniej o zabiegach kosmetycznych na włosy - zatem odradzam stosowania inwazyjnych zabiegów, które mogą z czasem powodować wypadanie włosów. Lepiej zastosować perukę perukisklep/pl/peruki-lublin/ , gdyż można wybrać dowolną, wg własnego gustu i w ten sposób nie trzeba narażać własnych włosów na zniszczenie

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: haanka »

Ja regularnie odwiedzam kosmetyczkę, wykonuję zabiegi zarówno na twarz jak i na ciało :) moim zdaniem warto bo to idealnie uzupełnienie takiej codziennej, domowej pielęgnacji. Jeśli chodzi o Bełchatów to od lat odwiedzam tylko wspanialecialo/pl/. Szeroki wybór zabiegów, robionych na nowoczesnym i skutecznym sprzęcie, dodatkowo indywidualna obsługa, miła atmosfera i przystępne ceny :)

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: Aśka »

Teraz bardzo popularnym zabiegiem kosmetycznym jest depilacja laserowa, szczególnie panie korzystają z tych zabiegów by pozbyć się owłosienia w miejscach, w których sobie tego nie życzą. Polecam NL Clinic, to są prawdziwe specjaliści w tej dziedzinie.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli chodzi o dobre i sprawdzone miejsce związane z kosmetologią to jak najbardziej warto wybrać się do beautyaddress/pl/ . Tutaj zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie, więc na pewno będziecie zadowolone z wyboru

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: zuzula12 »

Zabieg kosmetyczny który ja właśnie mogę polecić to depilacja laserowa. Polecam też salon piękności depilacja laserowa głogów ja tam byłam i naprawdę jestem zadowolona. Na stronie macie wszystkie informacje dotyczące tego zabiegu a także ich ofertę i kontakt.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: kendal »

Mezoterapia, zdecydowanie :) Sama prowadzę salon kosmetyczny i praktycznie każdego dnia wykonuję takie zabiegi. Nawet zdecydowałam się zainwestowac w lepszej jakości sprzęt. W hurtowni n-symbiosis/com/kategoria-produktu/urzadzenia-medyczne-i-kosmetyczne/mezoterapia-urzadzenia/ bez problemu kupiłam to, na czym mi zależało.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: maleńka »

Mnie od jakiegoś czasu denerwował wygląd skóry wokół oczu. Była wiotka i zdecydowanie mnie postarzała. Dlatego w końcu postanowiłam coś zrobić i udać się do kliniki novoderm na wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym novoderm/pl/medycyna-estetyczna/wypelnianie-doliny-lez/. Twarz od razu zaczęła wyglądać młodziej :)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zabieg kosmetyczny

Post autor: kobietki33 »

Moim zdaniem, jeżeli chcielibyście zainwestować w porządny fotel do pedicure, to myślę że bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie znajdziecie na stronie tej firmy mimari/com/pl/pl/c/Fotele-pedicure/28 . Warto byłoby się do nich zgłosić tej sprawie, a myślę że nie będziecie rozczarowani. Mają naprawdę bardzo duży wybór i przystępne ceny.

ODPOWIEDZ