Drogeria internetowa - często tam kupujecie?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Drogeria internetowa - często tam kupujecie?

Post autor: ariadna »

Jestem ciekawa czy u was drogeria internetowa to też lepsze rozwiązanie od stacjonarnej.
Gdzie zwykle robicie zapasy kosmetyków?
Sama trafiłam tutaj kosmetykizameryki/pl/ na dość interesującą ofertę.
Może ktoś z was jest lepiej zorientowany w tym co gdzie się opłaca?
Podpowiedzcie.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Drogeria internetowa - często tam kupujecie?

Post autor: Karina0 »

Często kupuję kosmetyki w internecie, ale najlepsza w tym przypadku wydaje mi się ta tania drogeria online . Ma bardzo bogaty asortyment różnych produktów pielęgnacyjnych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz dla dzieci. Oprócz tego można w niej kupić różne kosmetyczne akcesoria. Sami zobaczcie, jakie też ceny są atrakcyjne.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Drogeria internetowa - często tam kupujecie?

Post autor: emeraldlady »

Ja na Borbe kupuję dość często. Ostatnio dla męża kupiłam ten podobno bardzo dobry krem: borbe/pl/balsam-multifunkcyjny-do-skory-twarzy-dla-mezczyzn-multi-active-balsam-50ml-p-327.html
Póki co jest zadowolony :)

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Drogeria internetowa - często tam kupujecie?

Post autor: Rysia »

Ja kupuję kosmetyki w sklepie internetowym - to wygodna forma zakupów. A kosmetyki naturalne najlepszej jakości. Ostatnio znalazłam kosmetyki dla małych dzieci tu hagi/com/pl/c/kosmetyki-dla-dzieci/ Oczywiscie wszystkie propozycje to kosmetyki naturalne, odpowiednie do pielęgnacji delikatnej skóry dzieca. Sprawdźcie też zakładki, a znajdziecie też dobre kosmetyki dla doroslych.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Drogeria internetowa - często tam kupujecie?

Post autor: bastylia »

Tak, ja kupuję w tej ekodrogeria/pl/ drogerii internetowej z naturalnymi produktami. Kosmetyki naturalne opóźniają proces starzenia skóry bazując na pobudzaniu jej własnej zdolności do regeneracji i odnowy. Najważniejsze jest to, że skóra może regenerować się w swoim rytmie, bez ingerencji substancji chemicznych

ODPOWIEDZ