Lifting

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Lifting

Post autor: Uraja59 »

Czy zna się ktoś na liftingu twarzy? Zastanawiam się nad tym zabiegiem i znalazłem taką stronkę https://drparadowska.pl/zabiegi/sonoque ... y-i-ciala/ . Moja siostra korzystała z ich usług i była zachwycona. Co sądzicie na ten temat? Zależy mi na porządnym podejściu do tego zabiegu.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Lifting

Post autor: Gacei54 »

Ze swojej strony mogę polecić mezoterapię igłową. Moja dziewczyna korzysta z usług z tej strony https://cmeik.pl/oferta/mezoterapia/ . Są to profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy wykonują profesjonalne zabiegi estetyczne. Efekty widać gołym okiem, a co więcej są one długotrwałe. Myślę, że za taką dobrą cenę naprawdę warto spróbować skorzystać z ich oferty. Polecam!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Awatar użytkownika
KarinaCukierek
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:16 pm

Re: Lifting

Post autor: KarinaCukierek »

Nic pomysłowego nie przychodzi mi na myśl. Popytam wśród znajomych.
Niektórzy bardziej pomagają, gdy nie przeszkadzają.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Lifting

Post autor: modnisia34 »

Lifting twarzy to jedna z najpopularniejszych chyba usług w medycynie estetycznej, polecam Ci się udać do kliniki jaką jest elite.waw/pl Mają wiele profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowany personel, na pewno doradzą Ci na konsultacji co będzie dla Ciebie najlepsze, ewentualnie uda Ci się umówić tutaj na zabieg.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Lifting

Post autor: matra »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą placówką medycyny estetycznej, która zajmuje się liftingiem. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam wam wybrać się do n-symbiosismed/pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

koninka
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:05 pm

Re: Lifting

Post autor: koninka »

Według mnie lifting to jest zbyt inwazyjny zabieg. Po co go wykonywać skoro na rynku są mniej inwazyjne metody a dające podobne rezultaty? Umów się do kliniki Demeter w Warszawie medycynaestetycznademeter/pl/ Tam doradzą Ci odpowiedni zabieg do efektów jakie oczekujesz. Według mnie nici lifintujące byłyby ok :)

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Lifting

Post autor: moira »

Jeżeli zdecydowaliście się na lifting twarzy lub ciała to musicie jeszcze rozejrzeć się za porządną placówką medycyny estetycznej. Ja sama byłam na zabiegu w esteticomfort/pl/ i wam również mogę polecić to miejsce. Placówka ta znajduje się w Malborku.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Lifting

Post autor: oran »

Ja miałam robiony lifting osoczem bogatopłytkowym (wampirzy lifting) u chirurga Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu knackclinic/com/. On ma korzystne ceny, a do tego jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą, który zna się na tym co robi. Zdecydowanie warto skorzystać z jego usług, jest rzetelny. Zabieg wykonywany jest w bezpiecznych warunkach, przez kompetentnego lekarza, a efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam, polecam serdecznie.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Lifting

Post autor: sepa »

Lifting to super sprawa. Moja teściowa sobie zrobiła w zeszłym roku. Byłam u dr Łątkowskiego, który jest chirurgiem w klinice w Polanicy-Zdroju. Ja sama miałam u niego operację redukcji biustu i bardzo go chwalę. Teściowa tez jest nim zachwycona. Wykonał kawał dobrej roboty. Jest zdecydowanie rzetelny, kompetentny, zna się na tym co robi. W swojej ofercie ma wiele różnych zabiegów w atrakcyjnych cenach. Zarówno moja operacja, jak też teściowej wyszły super, polecamy go gorąco.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Lifting

Post autor: bogna45 »

Niedawno czytałam o zabiegu soft lifting. Polega on na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który natychmiast poprawia wygląd skóry. Zwiększa jej jędrność i elastyczność. Jest to coraz popularniejszy zabieg. Myślę, że warto o tym pomyśleć, bo metoda jest nieinwazyjna, a działa. Ta klinika wykonuje taki lifting jousei/pl/soft-lifting .

ODPOWIEDZ