Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: Tyczka »

Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?
I czy stawiałybyście na dietę i ostre treningi czy jednak jaką operację?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: imma34 »

Ja spróbowałabym a pewno najpierw dobrej diety połączonej z racjonalnymi treningami,
spacerami, moze jakimś trenerem personalnym?
A dopiero jak to by nie pomogło to chyba wtedy operacja z takich najbardziej dzisiaj w Polsce popularnych i skutecznych,
jak np. liposukcja, z tego co czytam tu: lipoline/pl/liposukcja-laserowa-dla-mezczyzn/
to robi się dzisiaj liposukcję i kobietom i mężczyzną, wiec w zasadzie bez wzgledu na płeć można coś poradzić.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: moa »

No jasne, mogą pomóc. Ja jedynie miałam problem ze zrzuceniem brzucha. Naprawdę dużo ćwiczyłam, chodziłam na różne zabiegi, odchudzałam się i nic. Dlatego uznałam, że skorzystam z zabiegu liposukcji. Zabieg wykonał dr Łątkowski, z kliniki w Polanicy-Zdroju. To rzetelny chirurg, który poinformował mnie o etapach takiego zabiegu, powiedział mi, czego mam się spodziewać. Serdecznie go polecam, wykonał swoja prace rewelacyjnie. Po zabiegu brzuszka już nie mam, skóra się ładnie układa, oponka zniknęła :).

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: kielichowa »

A nie lepiej po prostu udac sie do dietetyka? ustalic jakas dobrze zbilansowana diete?? odchudzanie.medicover/pl/ tutaj maja dobrych specjalistów, lekarzy bariatrów, w walce z nadwaga nie maja sobie rownych

magiczna
Posty: 167
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: magiczna »

A ja też o czymś takim słyszałam. To nazywa się przede wszystkim kriolipolizą i możecie o tym przeczytać tutaj skinlogica/pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/kriolipoliza-lipocontrast . Jak niejednokrotnie widziałam po zdjęciach, efekty są po prostu cudowne. Moim zdaniem warto się w czymś takim zorientować. To sporo daje.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: jula »

Warszawski wikt ma ogromny wybór diet. Zobacz sobie na warszawskiwikt/pl/ Moim zdaniem dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób. Sama chcę z niej skorzystać, bo mam zamiar schudnąć a wiem, że gotując na własną rękę mi się to nie uda. Nie lubię stać w kuchni i nie mam na to czasu.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem warto postawić na spalacze tłuszczu od 7-nutrition/com/kategoria-produktu/spalacze-tluszczu/ . U mnie dosyć szybko było widać pozytywny efekt ich działania

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: kendal »

Z tego co wiem, to pomocy warto szukać u chirurga. Nie wiem czy słyszeliście już o tym specjaliście: cmp.med/pl/cmp-jozefoslaw/chirurg/ ale ma naprawdę świetne opinie i jest szeroko polecany wśród swoich pacjentów. Warto umówić się na wizytę. Ten lekarz na pewno znajdzie rozwiązanie waszego problemu.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: aklinka »

Też szukam właśnie metod na spalenie tłuszczyku, trochę się go zebrało przez nieodpowiedni tryb życia. Czytałam na stronie https://zyciekobiety.pl/inne,ac252/jaki ... logii,9602 na temat endermologii, czy ktoś może wykonywał ten zabieg? Likwiduje nie tylko tłuszcz, ale też cellulit

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jakie zabiegi pomogą spalić tłuszcz?

Post autor: zuzula12 »

Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej? Korzystaliście z nich?

obsługa przedsiębiorstw radca prawny

ODPOWIEDZ