Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: Perunka »

Ja bym poszła w kierunku zabiegów laserowych klinikamiracki/pl/odmladzanie-laserowe/ :) ja polecam bo to najskuteczniejsza opcja aktualnie, nic tak nie działa jak to

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: Dominiśka »

Jeśli chodzi o przebarwienia to warto udać się na redukcję przebarwień do ostrzeszow.yasumi/pl/ . Szczerze mówiąc dla mnie efekt po zabiegu jest naprawdę dobry, także jestem bardzo zadowolona

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: zuzula12 »

Czy są tutaj osoby zainteresowane pozytywnym działaniem kolagenu? Jeżeli jestescie zainteresowani tematem, to zobacz tutaj . Staram się dbać o swoje zdrowie, dlatego staram się odpowiednio suplementować.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: Aśka »

Też od niedawna z powodzeniem stosuje kolagen i pierwsze efekty mnie zaskoczyły! :) Przede wszystkim kolagen działanie to regeneracja, odbudowa tkanki łącznej, utrzymanie odpowiedniego nawilżenia co wpływa na lepszy wygląd i kondycję nie tylko skóry, ale także włosów i paznokci. Jeśli jeszcze nie znacie, to warto zacząć suplementację.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: kochanka »

No nie wiem czy kremy tutaj sprawdzą się, dlatego chyba lepiej jest pomyśleć o zabiegach medycyny estetycznej z zastosowaniem laseru frakcyjnego https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna ... 2-finexel/. Zabieg jest wykonywany pod znieczuleniem, a o same efekty to nie ma co się w ogóle martwić.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: AniaSania »

Do noszenia na co dzień na pewno idealne będą Gdańsk plecaki damskie. Różne można znaleźć online i szybko je dla siebie kupimy.

Claudina
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: Claudina »

Na przebarwienia najlepsza witamina C. A nie ma nic lepszego niż kosmetyk, który posiada aż 3 rodzaje witaminy C w składzie. Sprawdźcie sobie Vitamin C 3x Action od Eveline Cosmetics. To serum to magia
Obrazek

ODPOWIEDZ