Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: Tyczka »

Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?
Szukam wskazówek, bo już tyle tych różnych kremów próbowałam i dalej nic,
że mi czasem ręce opadają.

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: imma34 »

Wiesz czasem przebarwienia na twarzy są tak zastałe i od lat się z nimi nic nie robiło,
że jak już się zabierzesz, to będą wymagały niestety, ale takie fakty, więcej czasu.
Poczytaj sobie artykuł o leczeniu przebarwień i zapobieganiu ich nawracaniu tu:
saywowclinic/pl/przebarwienia-lepiej-zapobiegac-niz-leczyc-a-jesli-leczyc/

Wg mnie masa fachowej wiedzy i tipów , do których warto usiaść

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: nosleep »

Kremy tak średnio działają na przebarwienia. Jeśli chcecie naprawdę ujednolićic kolor skóry to polecam zażywac olej z wiesiołka. Olej super regeneruje skóre i wyrównuje koloryt. Ja od trzech miesięcy biore oeparol i widze mega różnicę. Poza tym skóra jest odżywiona i dobrze nawilżona no i makijaż trzyma się zdecydowanie dłużej.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: Perunka »

Ja jestem zachwycona efektami jakie mi dały kosmetyki z Bielendy :) są bardzo dobre - szczególnie seria eco nature. Dobry sklad, bardzo fajnie się wchlaniają i nie zapychają

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: kendal »

Ja polecam sprawdzić też serię kosmetyków od herbapol-polana/com/ Co prawda są to stosunkowo nowe produkty, ale przez ten czas zdobyły grono zadowolonych osób :) Mnie poleciła je koleżanka w pracy, czytałam opinie w sieci - i wszyscy polecają. Mają niezły skład, a do tego są wegańskie. Zresztą, sprawdźcie sobie same.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: daga »

Nie stosuję zbyt wielu kremów, ale jednak na kolagen w tabletkach kolagen/pl/i100,kolagen-tabletki.html to się skuszę. To dopiero jest wygoda moim zdaniem.

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: Lana »

Kremy działają na zewnątrz. A przebarwienia powstają głębiej. Dlatego jeśli chcesz się ich skutecznie pozbyć to sięgnij po odpowiednie zabiegi kosmetyczne. O BB Glow słyszałaś? Tutaj malaklinikaurody/pl/ masz namiar na salon z Gdańska Mała Klinika Urody - możesz BB Glow u nich wykonać. Podczas zabiegu w głębsze warstwy skóry zostają wprowadzone preparaty odżywcze. I tam zaczynają działać. Znikają przebarwienia, kolory skóry się wyrównuje i jest ona zrewitalizowana.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: dixii »

pod krem dobrze jest też nałozyć serum z witaminą C. Ja polecam to z Eveline, z serii Serum Shot. wyrównuje koloryt skóry, redukuje i przebarwienia i zmarszczki :) szybko się wchłania, nie podrażnia. Cena też ekstra :)

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: maleńka »

Kremy to może być za słaby sposób na pozbycie się przebarwień. W ich przypadku to lepiej pójść o krok dalej i zdecydować się na zabieg za pomocą laseru frakcyjnego novoderm/pl/medycyna-estetyczna/laser-frakcyjny-co2-finexel/. Dodatkowo odmłodzi nam się twarz i będziemy czuć się o niebo lepiej.

nadrus16
Posty: 75
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Kremy i sposoby na przebarwienia na twarzy?

Post autor: nadrus16 »

Mnie osobiście kremy nic nie pomogły na przebarwienia dlatego też zdecydowałam się za odpowiednie zabiegi w Bieńkowscy Clinic bienkowscyclinic/pl/zabiegi/laser-frakcyjny-q-switch-clearlift-przebarwienia-lifting/. Zabieg Clearlift jest bezbolesny, więc bez problemu możemy od razu pójść do pracy, bo nie zostawia żadnych śladów. Zadaniem tego lasera jest nie tylko redukcja przebarwień, zmarszczek, ale także przebudowa skóry oraz regeneracja kolagenu.

ODPOWIEDZ