Kosmetyki koreańskie niedrogo?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: imma34 »

Jeśli używacie takich kosmetyków to w jakiej drogerii kupujecie?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: Tyczka »

Ja też tak się naczytałam jakie to super właściwości mają koreańskie kosmetyki, że już nawet zaczęłam co niektórych używać :) Bardzo dobrze działają maseczki ujędrniająco-nawilżające i w ogóle nie są drogie - parę złotych.
Dodatkowo sprawdziłam też żele pod prysznic na bazie aloesu, te polecam szczególnie, bardzo ekonomiczne, a skóra potem cudownie pachnie.
A zamawiam w drogerii Kosmetyki z Ameryki - ceny przyzwoite :) kosmetykizameryki/pl/category/kosmetyki-azjatyckie

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: Klaudia »

Jak dotąd to nie miałam styczności z takimi kosmetykami. Ale bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na ten temat. A że w internecie można znaleźć teraz wszystko to i informacji na ten temat szukamy tam. I tak chociażby tutaj swiat-kosmetykow/pl/ można dowiedzieć się bardzo wiele ciekawych informacji odnośnie kosmetyków. A Wy korzystacie z takiej bazy danych odnośnie kosmetyków?

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: profesjonalna »

Korea słynie z bardzo dobrych kosmetyków, dlatego wcale nie jestem zdziwiona, że w ogóle o nie pytacie. Ja ogólnie często zaglądam tutaj perfumesco/pl/kosmetyki-pielegnacyjne-dla-mezczyzn , choć jeszcze nic nie kupiłam. I wydaje mi się, że są tam właśnie zdecydowanie znalazłam takie produkty. Musicie to sobie sprawdzić.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: Perunka »

Ja bardzo lubię kosmetyki naturalne - tym bardziej mnie cieszy że coraz więcej firm je wprowadza, na przykład Bielenda ma fajną serię - eco nature :) . Znacie? Moja ulubiona!

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: soya »

Faktycznie, takie kosmetyki są dobre niedrogie. Ja też ostatnio odkryłam super sklep z kosmetykami - madamnatura/pl/maslo-shea/ . Można tam zakupić chociażby Masło Shea, które można stosować na całe ciało, czy też włosy. To co warto zaznaczyć to, to że dobrze ono odżywia skórę, uelastycznia ją.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: litovelek »

Koreańskich nie używam. Ale tylko konopne jak dla mnie są najlepsze kupowałam od konopieizdrowie/pl/pl/producer/Annabis/27 mają najlepsze ceny i solidną jakość.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: lunka »

Najlepsze i tak są naturalne kosmetyki, jakie można znajdować dla siebie w sklepach i drogeriach eranatura/pl/produkt/uniwersalne-mydlo-gospodarcze-z-doliny-czeremchy/ Jest ich mnóstwo, więc nie będzie z tym większego problemu. A zawsze takimi kosmetykami się zadba o skórę.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: jula »

Koreańska pielęgnacja to jest coś świetnego! U mnie naprawdę się sprawdza. Bardzo polubiłam kremy i maski z muldream/pl/ Chcę zamówić kolejne kosmetyki. Są wegańskie, ładnie pachną i nie testowano ich na zwierzętach. Znacie je?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kosmetyki koreańskie niedrogo?

Post autor: kendal »

Z racji, że od wielu lat jestem weganką, wybieram również wegańskie kosmetyki. I powiem wam, że te z herbapol-polana/com/ sprawdzają mi się najlepiej. Niestety w koreańskiej pielęnacji nie udało mi się znaleźć nic wegańskiego. Ale to nic, bo Herbapol ma naprawdę super kosmetyki które nawilżają moją cerę bez podrażnień.

ODPOWIEDZ