Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: ariadna »

Są jakieś kwestie, o których warto wiedzieć przed powiększeniem ust?
Tutaj saywowclinic/pl/zanim-powiekszysz-usta-musisz-wiedziec-ze/ widziałam ciekawy artykuł, w którym trochę o tym piszą.
Może ktoś z was ma taki zabieg za sobą?
Czego można się po nim spodziewać?
Jest to coś, co warto rozważyć?

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: ewaO »

Ja zdecydowałam się na powiększenie ust i jestem mega zadowolona, efekt jest super, widać różnicę ale usta nie są przesadnie duże. Tu sobie możecie poczytać o tym zabiegu drtolwaj/pl/blog/czy-modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym-jest-bezpieczne Powiem wam, że doktor Jarosław Tolwaj z Warszawy to mistrz, w jego ręce spokojnie można się oddać i ma się świadomość, że będzie się wyglądało pięknie :)

kendal
Posty: 672
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: kendal »

Przede wszystkim kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego gabinetu. Takiego gdzie macie pewność co do zastosowanych preparatów oraz kompetencji osoby wykonującej zabieg. Nie ma co ryzykować i kusić się na niskie ceny, jak możecie sobie w taki sposób zaszkodzić. Ja ze swojej strony polecam malaklinikaurody/pl/ gdzie wykonują powiększenie ust, ale nie tylko.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: korka »

a moze warto byloby rozwazyc duzo mniej inwazyjny bienkowscyclinic/pl/zabiegi/lifting-wargi-gornej-lip-lift/ ktory daje naturalniejsze i moim zdaniem ladniejsze efekty modelowania ? moja siostra wlasnie w Bienkowscy Clinic byla na takim zabiegu i jej usta wygladaja teraz mega kobieco i sa pieknie nawilzone

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: Dominika »

W przypadku powiększania ust wydaje mi się, że warto udać się do sprawdzonego miejsca. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości to przed zabiegiem lekarz powinien Ci wszystko dokładnie opisać. Wśród moich znajomych furorę robi kn-estetic/pl/zabiegi/powiekszenie-i-modelowanie-ust/ . Zapytaj tam z pewnością Ci pomogą i doradzą.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: asztarte »

Wiadomo, trzeba zawsze poczytać o zabiegu, mieć świadomość przeciwwskazań. Tu macie trochę na ten temat estmedica/pl/zabieg/powiekszanie-ust/ Ja właśnie w gabinecie ESTmedica miałam wykonywany zabieg powiększania ust i jestem w 100 % zadowolona z efektu, bo usta wyglądają teraz super :)

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: Magnolia »

Jeśli chodzi o powiększanie ust to jestem jego fanką, ale lubię gdy zabieg jest robiony z umiarem, efekt jest delikatny, nie podobają mi się usta glonojada :D Dlatego w Warszawie na zabiegi chodzę do Carolina Beauty Clinic na Górczewskiej carolinabeautyclinic/pl/oferta/zabiegi-na-twarz/medycyna-estetyczna To bardzo dobry, profesjonalny salon urody, znają tam się na rzeczy i zabiegi wykonują doskonale.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: bastylia »

A ja korzystam z takiego zabiego i uważam że to dobry pomysl, wiadomo, z niczym nie wolno przesadzic, wszystko w granicach rozsadku :) przede wszystkim, to trzeba miec na oku sprawdzony gabinet medycyny estetycznej, z wykwalifikowanym personelem, ja juz kilka razy korzystalam z uslug kliniki artederm/pl/ i jestem bardzo zadowolona, profesjonalisci w kazdym calu

kendal
Posty: 672
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: kendal »

Ja powiększałam sobie delikatnie usta w malaklinikaurody/pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu, bo usta nie są ani za duże ani za małe. Są delikatne, subtelne, ale zarazem bardzo kobiece i podkreślają moją urodę. Robiono mi to za pomocą kwasu hialuronowego i byłam całkowicie znieczulona i nic nie bolało. Bo nie ukrywam, że trochę się bałam, ale później okazało się, że to nic strasznego. Polecam :)

xiao
Posty: 69
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Co trzeba wiedzieć przed powiększeniem ust?

Post autor: xiao »

najlepiej wybrać się do sprawdzonej kliniki i tam doświadczony lekarz przeprowadzi konsultacje i na pewno powie co i jak. Ja polecam tu zwłaszcza Magiczną Klinikę, też byłam u nich już kilka razy na zabiegach - profesjonalnie, niedrogo, w dogodnych lokalizacjach ( na terenie całego kraju).

ODPOWIEDZ