drzwi

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

drzwi

Post autor: Pańcia »

No jak już się kupi drzwi, o trzeba też zadbać o zamki i klamki. U mnie często coś takiego się psuje. Niedawno udało mi się tutaj rawos/pl/ , znaleźć takie rzeczy na wymianę, bo lokalnie cięzko było.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: drzwi

Post autor: Klaudia »

Witajcie. Widzę, że nie tylko ja mam problem z wyborem drzwi wewnętrznych do nowego domu. Byłam w kilku sklepach lecz nic takiego konkretnego nie mieli do zaoferowania. Dlatego też postanowiłam podpytać się znajomych i dzięki temu dostałam na nich namiary vrata/pl/k/drzwi-wewnetrzne/ Więc szkoda było nie skorzystać z tak konkretnej oferty. Poza tym mają tam dość spory wybór kolorystyczny i wymiarowy.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: drzwi

Post autor: daga »

Faktycznie, dobrze jest mocne drzwi, by jednak chronić mieszkańców i nie tylko. Jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowałabym się na firmę Mikea mikea.eu/ , bo wiem, że ma naprawdę dobre opinie. A nie chciałabym mieć problemów z wykonawstwem. Stąd biorę najlepszych.

magiczna
Posty: 162
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: drzwi

Post autor: magiczna »

Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania, jeśli chodzi o dom, to oczywiście coś normalnego, ale trzeba powiedzieć, że decydujecie o wszystkim przede wszystkim sami. Ja wam mogę powiedzieć na przykład, że wygłuszanie drzwi bitmat/pl/wygluszanie-drzwi-budynku to dobra opcja, ale należy pamiętać, że wiele osób ma podobne zdanie.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: drzwi

Post autor: Draksa1981 »

Bardzo dużo ogłoszeń z meblami, akcesoriami do wnętrza domu można znaleźć na stronie meblownia/pl/category/akcesoria-meblowe. Mój znajomy często kupują tam brakujące rzeczy, które są bardzo dobrej jakości. Można tam znaleźć gałki do mebli i tanie krzesła.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: drzwi

Post autor: kasiakasiula »

Jeśli chcemy mieć w domu solidne drzwi to pamiętajmy, aby zadbać o prawidłowy montaż. bianex/pl/montaz-drzwi oferuje kompleksowy montaż drzwi we Wrocławiu :)

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: drzwi

Post autor: Maza »

A co sądzicie o takim rozwiązaniu, jak drzwi szklane wrocław: panszklarz.net/pl/drzwi-szklane/ ?
To nowoczesne, bardzo estetyczne i przede wszystkim praktyczne rozwiąznie, dzięki któremu przestrzeń wygląda naprawdę imponująco.
Ciekawa jestem, czy powinnam na coś konkretnego zwrócić uwagę planując takie rozwiązanie w moim domu?

xiao
Posty: 69
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: drzwi

Post autor: xiao »

ja kupiłam drzwi drewniane, robione pod wymiar i na moje konkretne zamówienie. zdecydowałam się na ofertę producenta ,,Kris Drzwi bo mają już wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zamówienie dotarło w terminie a sama jakość wykonania zasługuje na pochwałę. sympatyczna obsługa, przystepne ceny.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: drzwi

Post autor: korka »

Ja ostatnio zamawialam szklane drzwi przesuwne do firmy :) naprawde profeska, super wykonane i do tego nowoczesnie wygladaja

zuzula12
Posty: 1482
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: drzwi

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z meblami, to zdecydowanie polecam Wam stronę, gdzie znajdziecie m.in. fotel obrotowy biurowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny.

ODPOWIEDZ