Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: imma34 »

Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?
W jaki sposób wy radzicie sobie z pierwszymi takimi mocniejszymi objawami starzenia?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Tyczka »

Wydaje mi się, że przy tych pierwszych zmarszczkach, które są jeszcze niewielkie,
to dobrze sprawdzą się kremy odpowiednie do wieku i typu skóry, bo pomogą jej odzyskać
chociażby uciekający z wiekiem kolagen odpowiedzialny za jędnrość i gładkość.
Z czasem można też pomyślec o zabiegach, jak tu masz:
saywowclinic/pl/10-pytan-o-wypelnianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym/ - wypełnianie
zmarszczek kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze działa.

Karaibka
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:18 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Karaibka »

U przyjaciółki skuteczną metodą okazało się wygładzanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg miała u estmedica/pl/zabieg/usuwanie-zmarszczek/ i bardzo poleca. Praktycznie bezboleśnie, w miłej atmosferze. Efekt naprawdę zachwycający, a przy tym bardzo naturalny. Zmarszczki spłycone, skóra napięta. I nie ma efekty sztuczności czy wyprasowania. Mimika nadal zachowana, więc nie ma co się bać :) Przy następnej wizycie u niej też skorzystam i poprawię co nieco :)

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: kraksa »

A kwas hialuronowy albo mezoterapia? Próbowałaś czegoś z tych dwóch opcji? Możesz iść do raczkowska/pl/ na konsultacje na pewno Ci doradzi co jest najlepszym rozwiązaniem

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: kendal »

Z własnego doświadczenia wiem, że kremy niewiele są w stanie pomóc. Operacja to już zaawansowana opcja, ale zawsze możecie wybrać coś pomiędzy, czyli medycynę estetyczną. Najlepszym wyborem będzie tutaj mezoterapia igłowa. Sama wykonuję takie zabiegi, na tym urządzeniu permanent24/pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-A7-mezoterapia/136 i z efektów jestem bardzo zadowolona.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: litovelek »

kwas hialuronowy tez jest dobry i nie uczula katarzynawojtarowicz/pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/ sama własnie regularnie chodze do kliniki medycyny estetycznej i jestem mega zadowolona.

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Piekaczka »

My kobiety najwięcej zmarszczek mamy pod oczami,ale zanim zdecydujemy się na jakikolwiek zabieg czy operację,warto najpierw wypróbować polecane i cenionych kremy pod oczy od drogeria/pl/kremy-pod-oczy/sensum-mare-algoeye-przeciwzmarszczkowy-krem-pod-oczy-15ml
Krem ten może być stosowany na noc jak i w dzień,świetnie nawilża,rozjaśnia i napina skórę.W jego skład wchodzą oleje i ekstrakty roślinne,kofeina,olej z awokado.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: rosalla »

Myślę, ze w pierwszej kolejności dobrze jest postawić na dobre jakościowo kosmetyki. ale warto też wspomagać się preparatami jak na przykład dobry kolagen, który też działa fajnie na skórę - ujędrnia ją i odżywia. Ja najczęściej kupuję ten kolagen fast - obłędny truskawkowy smak, skuteczne działanie, dobra cena.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Pańcia »

według mnie warto zastosować też tabletki z kwasem hialuronowym, które mają dobry wpływ na nasze ciało i wygląd. Przecież wiele kobiet stusuje zabiegi z jego udziałem, a takie tabletki sklepzycia/pl/kwas-hialuronowy też moga okazać się bardzo skuteczne.

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Fabia »

Ja jeszcze nigdy nie robiłam sobie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Za to chętnie korzystam z usług kosmetycznych. Raz na jakiś czas kupuję sobie taką wizytę. Do tego kosmetyki lepszej jakości i z wyglądu jestem zadowolona :) Polecam dobre serum Bielendy sklepkkdayspa/pl/pl/p/BIELENDA-TOTAL-Lifting-PPV-Liftingujaco-ujedrniajace-serum-do-twarzy%2C-szyi-i-dekoltu-30ml/1489. Po nim skóra jest gładka i jędrna :)

ODPOWIEDZ