Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: agentka »

No jakby jeszcze rozjasniał cienie, to juz w ogole bajka :) czegos takiego wlasnie szukam, multifunkcyjnego

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: brukselka »

No to koniecznie zerknij sobie na ten notino/pl/tolpa/holistic-przeciwzmarszczkowy-krem-pod-oczy-zmniejszajacy-obrzeki-i-cienie-pod-oczami/p-16059321/ jak dla mnie- totalny hicior :)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: kendal »

Im wcześniej zaczniecie dbac o cerę, odpowiednio ją nawilżać, to żadna operacja nie będzie wam potrzebna. Polecam w szczególności produkty marki herbapol-polana/com/ Znajdziecie u nich zarówno kosmetyki do stosowania zewnętrznego, jak i suplementy do stosowania wewnętrznego. Dzięki takiej pielęgnacji można zadbać o cerę dwukierkunkowo.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Perunka »

Ja osobiście polecam po prostu laser! Nie trzeba od razu sięgać po inwazyjne zabiegi, można umówić się na coś takiego klinikamiracki/pl/odmladzanie-laserowe/

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: kasiunia »

Wszystkie chcemy wyglądać pięknie i młodo, jednak czas robi swoje choć pewne niedociągnięcia w urodzie można skorygować różnymi osiągnięciami XXI wieku. Na przykład doczepy do włosów, sztuczne paznokcie lub sztuczne rzęsy - darmarsklep/pl/sztuczne-rzesy-na-pasku/ardell-natural-sztuczne-rzesy-na-pasku-102-demi-black . To para profesjonalnych rzęs, wykonanych z naturalnych, ludzkich włosów. Opatentowana formuła bezwęzełkowa pozwala na stworzenie naturalnie wyglądających rzęs. Na prawdę świetnie się spisują, polecam.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Dominiśka »

Właśnie bardzo dobre działanie na kondycję skóry mają peptydy. Ja zamawiam je w peptydy sklep purelab/pl/ . Dla mnie oferta tego producenta jest najlepsza także warto tutaj zajrzeć

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Lana »

Kremy działają zapobiegawczo. A operacja to ostateczność. Ale jest wiele mniej inwazyjnych zabiegów, które umożliwiają wypełnianie zmarszczek. Wystarczy wybrać dobrą klinikę. W Białymstoku mogę zaproponować klinikę dr Stawowczyk. Tutaj drstawowska/pl/usuwanie-zmarszczek-bialystok,176.html dowiecie się więcej jak skutecznie poradzić sobie ze zmarszczkami.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: maleńka »

Kremy to tylko połowicznie będą działać, ale jak już się pojawią zmarszczki to lepiej udać się na zabieg medycyny estetycznej. W Łodzi z pewnością dobrym miejscem jest klinika Novoderm novoderm/pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/ która ma sporo zadowolonych klientek w swojej historii :)

ODPOWIEDZ