Włosy po ciąży :(

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: AniaSania »

Ubrania uda się bardzo szybko kupować online i tutaj najmodniejsze peniuary damskie kupimy w kilka chwil.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: furka »

To normalne, że włosy po ciąży ulegają osłabieniu. Jeśli jednak będziesz o nie dbać, ich kondycja powinna ulec poprawie. Zacznij stosować produkty marki Ducray: ducray/com/pl-pl - powinny wzmocnić Twoje włosy.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: aklinka »

ja po ciąży to miałam dramat z wypadającymi włosami, strasznie mi sie przerzedziły. trochę portwało zanim doszły do siebie. sporą robotę tutaj zrobiły dermokosmetyki z Klorane - szampon i balsam na bazie chininy. wzmocniły moje włosy i przeciwdziałały wypadaniu.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: Pańcia »

Dbanie o siebie w czasie ciąży i po ciąży jest niezwykle ważne. Zeby zdbać o skórę czy włosy możesz odpowiednio jeść. Zdrowa i zbilansowana dieta jest tutaj niezwykle ważna. Po ciąży nie jest to do końca takie łatwe ale zawsze można skorzystać z pomocy Love Catering lovecatering/pl/diety/dieta-mama/ . Mają tam świetną diete dla kobiet w ciąży i mam karmiących.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o ciążę, to z włosami niestety nie pomogę, ale w sklepie formommy/pl, znajdziecie mnóstwo ciekawych produktów dla dzieci oraz mam. Moim zdaniem warto sprawdzić sobie ichniejszą ofertę. Kupowałam tam miseczki dla niemowląt i jestem bardzo zadowolona. Mega jakość i bardzo dobra cena. Polecam!

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: agentka »

Włosy po ciąży... oj jak ja to dobrze pamiętam. Traciłam garściami. Wypadały przy myciu, przy czesaniu, byłam przerażona. Szukałam jakichś informacji jak temu zaradzić i wyczytałam , że biotyna bardzo pomaga marketbio/pl/biotyna-100-mg-100-tabletek-twoj-cel-to.html , czasami brakuje nam różnych witamin, a nie zawsze jesteśmy w stanie dotarczyć ich wystarczającą ilość w diecie, wtedy idealnie sprawdzają się suplementy.

korka
Posty: 255
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: korka »

Mi stan wlosow sie bardzo poprawil przy uzywaniu odpowiednich kosmetykow wysokiej klasy. Zamowilam dla swoich blond wlosow kolekcje diapason i powiem wam mistrzostwo

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem ciąży. Jeżeli są tutaj pary starające się o dziecko, to polecam Wam sprawdzić portal, na którym dowiecie się jakie są pierwsze objawy ciąży . Moim zdaniem porady ze strony mogą pomóc naprawdę wielu osobom.

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: Julia66 »

Od zawsze mam jakiś problem z doborem odpowiednich kosmetyków do włosów i nie wiem, po co sięgać. Na szczęście mam fryzjerkę, która potrafi dobrać mi pielęgnację. Aktualnie używam serii Argan Oil od Inoar i dobrze się u mnie sprawdza. Kocham olejek arganowy! Włosy się nie puszczą, łatwo rozczesują i wyglądają bardzo zdrowo.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Włosy po ciąży :(

Post autor: Gacei54 »

Jeżeli masz problem ze swoimi włosami po ciąży to z całą pewnością musisz zacząć używać produktów najwyższej jakości o naturalnym pochodzeniu. Mogę polecić Ci korektory do włosów ze strony https://fryzjersklep.pl/pol_m_Kosmetyki ... y-328.html - jestem przekonany, że pomoże to Twoim włosom, aby wróciły do kondycji sprzed ciąży.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

ODPOWIEDZ