dentysta

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

dentysta

Post autor: faleloki »

Ciekawa jestem czy chodzicie regularnie na kontrolę do dentysty? Bo ja niestety ostatnio bardzo zaniedbałam się pod tym względem. Dlatego też poszukuję jakiegoś dobrego i godnego polecenia gabinetu stomatologicznego. Słyszałam, że gabinet Atelier Uśmiechu w Warszawie jest takim miejsce w którym można liczyć na bardzo fachową i kompleksową pomoc. Są to gabinety bardzo nowoczesne i ładne w których czujemy się bardzo komfortowo. Także zdecydowanie muszę się tam udać i przekonać

Awatar użytkownika
Samuel
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 7:27 pm

Re: dentysta

Post autor: Samuel »

Warto poszukać w internecie informacji na ten temat. Znajdziesz tam wszystko.
Sensem życia pieska z pewnością nie jest zrozumienie ludzi, bo to po prostu niemożliwe

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: dentysta

Post autor: nosleep »

Co jakiś czas warto chodzić na kontrolę. Z reguły dentysta mówi, za jaki czas trzeba się zgłosić. Nieraz jest tak, że nie czujemy żeby bolał a mimo to jest zepsuty. Ja tak miałam, ząb zepsuł się w środku i dopiero przy robieniu zdjęcia okazało się, że jest do leczeni akanałowego. Teraz na szczęście sa takie nowoczesne metody jak endodoncja mikroskopowa. W Krakowie takie leczenie pod mikroskopem oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Dzięki takiej metodzie można zęby leczyć skuteczniej i szybciej.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: dentysta

Post autor: pinkipa »

Jeśli jesteście z Warszawy to na Wilanowie jest bardzo dobra klinika Villa Nova Dental Clinic, mają na miejscu bardzo dużo usług zarówno stomatologicznych jak i ortodontycznych, całą rodziną chodzimy do nich, jestesmy bardzo zadowoleni.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: dentysta

Post autor: grama »

Ja chodzę do gabinetu JB Stomatologia w Kamieniu Pomorskim i bardzo ich sobie cenię klinikabochinska/pl/stomatologia-zachowawcza/. Tam leczę zęby i chodzę na kontrole, ale też robiłam tam implant zęba i muszę przyznać, że w każdym przypadku spisali się super. Mają dobre ceny, doświadczonych i bardzo kompetentnych lekarzy.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: dentysta

Post autor: flow »

Ja chodzę do kliniki dentystycznej Art Dent w Rybniku artdent.org/oferta-art-dent/stomatologia-estetyczna i bardzo serdecznie ją polecam. Mają tam i stomatologię zachowawczą, ale też i estetyczną, dentystów mają bardzo kompetentnych i rzetelnych. To własnie u nich robiłam swoje licówki, które są niesamowicie lekkie, wyglądają naturalnie i po prostu pięknie. Cenowo wyszło bardzo korzystnie, polecam ich serdecznie.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: dentysta

Post autor: sepa »

Jak szukacie gabinetu dentystycznego, który proponuje kompleksowe usługi to serdecznie polecam JB stomatologię w Szczecinie bochinska/pl/uslugi-stomatologiczne/. Sama chodzę do nich zachowawczo, ale także na wybielanie zębów. W zeszłym roku miałam nawet robiony u nich implant zęba wraz z protetyką i na tym polu również spisali się super. Mają korzystne ceny i są rzetelni, polecam.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: dentysta

Post autor: yuka »

Ja chodzę do pani dr Wilk-Niziołek w klinice stomatologicznej WILKDENT w Bytomiu wilkdent/pl/oferta/ i polecam ją bardzo serdecznie. Wyleczyłam tu wszystkie zęby i ubytki, a ostatnio nawet pokusiłam się na licówki. Tam pracują rzetelni i kompetentni dentyści, o moje zęby dbają jak o złoto. Licówki wyglądają cudnie, są cienkie, nie czuję ich w ogóle, ale wiem, ze są wykonane solidnie, warto do nich chodzić :).

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: dentysta

Post autor: ewaO »

Jeśli o mnie chodzi to od dawna leczę się w tym wrocławskim gabinecie - Maxdent maxdent/pl i bardzo mi odpowiadają. Mam tam dobra opiekę stomatologiczną za przyzwoite ceny. Dzięki nim mam ładny, zadbany uśmiech.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: dentysta

Post autor: Tiburowski »

Z zakresu protetyki mogę polecić gabinet Royal Medical royalmedical/com/pl/oferta/protetyka . Wykonywałem u nich protezę szkieletową. Bardzo profesjonalnie zajmują się swoimi pacjentami. Mają szeroki zakres usług, które wykonują ze szczególną starannością i dbałością o komfort i dobre samopoczucie pacjenta.

ODPOWIEDZ