dentysta

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: dentysta

Post autor: sejsa »

Dobry dentysta to podstawa, ja chodzę do Dentala w Lublinie i lepszego dentysty w życiu nie miałam. Zajmują się mną tam super, moje zęby nareszcie są dzięki nim zdrowie, wyglądają pięknie (miałam u nich aparat na zęby). To dzięki nim ludzie komplementują mój uśmiech, jestem im niesamowicie wdzięczna za tak dobra opiekę dentystyczną, polecam.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: dentysta

Post autor: eem »

Ja nawet ostatnio byłam u dentysty z bólem zęba, tak to jest, gdy się nie uważa podczas jedzenia. Na szczęście mam już swoja sprawdzoną klinikę, do której chodzę, do stomatologa w Kamieniu Pomorskim – Klinika Bochińska klinikabochinska/pl/stomatologia-zachowawcza/. Tam dentysta zaraz rozprawił się z moim problemem, ma doświadczenie i umiejętności, zaraz mi pomogli i szybko ból się skończył :), polecam serdecznie.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: dentysta

Post autor: matra »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym specjalistą, na którym można polegać. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego to polecam wam skontaktować się z properdent/pl/ Jest to bardzo dobry gabinet stomatologiczny, w którym na pewno wam pomogą. Dzięki nim mam zdrowe żeby i piękny uśmiech.

futerka
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:37 pm

Re: dentysta

Post autor: futerka »

ja regularnie odwiedzam dentystę :) to jest dla mnie podstawa. Jak ktoś szuka dobrego stomatologa w swojej okolicy to polecam zerknąć do tej wyszukiwarki dostomatologa/pl/ - mnóstwo specjalistów jest tutaj.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: dentysta

Post autor: moira »

Znalezienie dobrego gabinetu stomatologicznego trochę mi zajęło. Ostatecznie zdecydowałam się na usługi stomatologiapanczyk/pl/ i mogę powiedzieć że była to świetna decyzja. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam się tam wybrać. Nie będziecie tego żałowały.

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: dentysta

Post autor: justa »

Ja przebrnęłam przez wielu dentystów, przede wszystkim ze względu na to, że mieszkałam w kilku rożnych miastach w Polsce i za granica, jednak najlepszego mam teraz i mogę to powiedzieć z pewnością :). Obecnie chodzę do gabinetu stomatologicznego Art Dent w Rybniku artdent.org/index.php/cennik. Tam przyjmują świetni specjaliści, którzy potrafią zająć się nawet ciężkimi przypadkami. Ceny mają przystępne, a widać, że znają się na tym co robią, są na pewno rzetelni, polecam.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: dentysta

Post autor: asztarte »

U mnie w Tychach bardzo dobra klinika stomatologiczna to ES Dentica na Bacha esdentica/pl/ Leczę się tam od dłuższego czasu i jestem w pełni z tej opieki dentystycznej zadowolona. Miałam tam już różne zabiegi, łącznie z wyrywaniem ósemek, leczeniem kanałowym i wybielaniem zębów i wszystko idzie u nich szybko i sprawnie, bo to mega profesjonaliści z dużym doświadczeniem.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: dentysta

Post autor: saymyname »

Natomiast jak chodzi o Warszawę to sporo pozytywnych opinii w sumie słyszałam na temat kliniki stomatologicznej artodonto/pl/ . Ponoć tam mają ludzi, którzy specjalizują się w najróżniejszych dziedzinach stomatologii. Mają oni bogate doświadczenie, ogromną wiedzę. Co ważne również sama w sobie klinika jest świetnie wyposażona, także można tam wykonać sobie profesjonalnie wszelkie zabiegi.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: dentysta

Post autor: marysia8383 »

Przyznam, że najwięcej to chodziłam z dzieciakami. Niedokładne mycie doprowadziło do próchnicy. Dentystka poleciła mi szczoteczki soniczne shop-dent/pl/pl/menu/szczoteczki-do-zebow/szczoteczki-soniczne-164.html. Dzieciaki opanowały obsługę bardzo szybko. Od tamtego czasu, chodzimy tylko na kontrolę.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: dentysta

Post autor: nero »

Dobry dentysta to skarb, ja teraz chodzę do naprawdę porządnego specjalisty, który przyjmuje w Gabinecie Stomatologii Rodzinnej w Gliwicach stomatologrodzinnygliwice/pl/oferta. Mam tam zapisaną całą rodzinę i nie żałuję, bo bez problemu mogę się tam dostać, nie ma problemu z otrzymaniem znieczulenia, plus mają znieczulenie The Wand, które działa super. Wszystko jest w korzystnej cenie, dentysta jest delikatny i kompetentny, polecam.

ODPOWIEDZ