dentysta

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: dentysta

Post autor: wiktoriaula »

Dobry stomatolog powinien mieć sporą dozę cierpliwości i odpowiednie podejście do każdego pacjenta, gdyż jak wiadomo dla niektórych to bardzo stresujące spotkania. Jeśli poszukujecie specjalisty z zakresu implantów to wejdźcie koniecznie na stronę stomatologiaswiatkowska/pl/implantologia-stomatologiczna/, gdzie znajdziecie mnóstwo wiedzy oraz oferowane przez panią doktor usługi. Korzystając z medycyny estetycznej można znacznie poprawić swoją samoocenę.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: dentysta

Post autor: flow »

Dobry dentysta naprawdę musi być cierpliwy, ale też i delikatny. Ja mam traumę z dzieciństwa i przez wiele lat bałam się chodzić do dentysty, co niestety wpłynęło na to, że jak już poszłam, to jednego zęba nie dało się uratować. Później, po przeprowadzce do Krakowa, znalazłam w tym mieście gabinet stomatologiczny Matraszek Stomatologia matraszekstomatologia/pl/oferta/stomatologia-zachowawcza i korzystam z ich usług od tamtego czasu, aż do teraz. Mają kompleksową ofertę, szeroki zakres usług, od stomatologii zachowawczej, po implantologię, z której również skorzystałam, bo zęby zaczęły mi się rozchodzić. Implant był w dobrej cenie, nowy, sztuczny ząb pasuje do pozostałych, nie wyróżnia się, nie boli, „działa” prawidłowo :), polecam.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: dentysta

Post autor: soya »

Natomiast pogotowie dentystyczne nisdb.net zawsze może wam pomóc, kiedy ból jest ogromny i musicie jak najszybciej skorzystać fachowej pomocy. Na nich możecie liczyć na ich wsparcie. Co ważne zawsze starają się przeprowadzać w ten sposób zabieg, aby uratować zęba.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: dentysta

Post autor: akacja56 »

Nie ukrywa nikt, że ważny jest uśmiech i każdy z nas chciałby mieć piękne zęby. Czasem warto szukać ciekawych propozycji w dobrej cenie takich jak tutaj licowki-porcelanowe/pl . Ostatnio korony z Tlenku Cyrkonu są bardzo modne i warte uwagi. Specjalista dobrze znający nowoczesne metody leczenia poradzą najlepiej.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: dentysta

Post autor: Draksa1981 »

Prowadząc gabinet stomatologiczny warto skorzystać z rsqphysio/com/. Jest to program do rejestracji pacjentów, który usprawnia funkcjonowanie gabinetu. Pozwala na szybki dostęp do dokumentacji i szybką rejestrację pacjenta.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: dentysta

Post autor: Clamor »

A co powiecie na temat tych usług https://www.dentyscipod1.pl/ ? Już kilku znajomych mi to polecało, bo mam problemy z uzębieniem. Z tego co widzę to oferują szeroką gamę swoich usług dentystycznych. I to w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla mnie to bardzo ważne, ale chciałbym jeszcze usłyszeć Wasze opinie.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: dentysta

Post autor: Magnolia »

Ja jestem mega zadowolona z opieki dentystycznej w Margo we Wrocławiu margo-stomatologia/pl/ Wszystko na wysokim poziomie, klinika nowoczesna i dobrze wyposażona, doktor u której byłam bardzo miła. Mimo że miałam poważny zabieg - dłutowanie wewnątrzzębodołowe i się denerwowałam to dzięki pani doktor wszystko poszło szybko i sprawnie. Wszystkim życzę tak dobrych dentystów.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: dentysta

Post autor: litovelek »

Ja chodziłam do dentysty dokładniej do litynscy/pl/ mają naprawde super podejscie do pacjenta, konkretne i fajne ceny, ja tam jestem zadowolona :)

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: dentysta

Post autor: paulajanicka »

Wybór odpowiedniego stomatologa to podstawa. Jeśli szukacie kogoś kto ma duże doświadczenie w zakresie protetyki i posiada szeroki wybór usług w tej dziedzinie to myślę, że protetyka Warszawa będzie dobrym wyborem. Gabinet Stomatologiczny Smile Up zatrudnia świetnych specjalistów, którzy do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie szukając najbardziej odpowiednich metod radzenia sobie z ubytkami.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: dentysta

Post autor: Aśka »

Każdy powinien mieć swojego sprawdzonego stomatologa, do którego nie boi się chodzić. Ja polecam stomatologa oferującego się na stronie dentysta.eu/leczenie-kanalowe-gliwice który ma wiele świetnych opinii. Póki co korzystam z usług innego stomatologa, ale sama rozważam zacząć leczyć zęby tutaj.

ODPOWIEDZ