dentysta

bear
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:54 pm

Re: dentysta

Post autor: bear »

Ja korzystam z usług dentysty w poradni stomatologicznej Dental Service w Szczecinie dentalstomatolog/pl/oferta. Tam mam świetnych dentystów, chodzimy tam cała rodziną, dzieci nie boją się lekarza i też chętnie chodzą na wizyty. Ogólnie ich oferta jest kompleksowa, mają szeroki zakres usług, świetne ceny, stomatolodzy są sympatyczni, delikatni, ale przy tym profesjonalni i rzetelni, polecam gorąco.

nina123
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 26, 2021 11:45 am

Re: dentysta

Post autor: nina123 »

Najlepsi dentyści w Krakowie są w gabinetach stomatologicznych Zdrowy Ząb ! zdrowy-zab/pl/. Świetne podejście do pacjenta, duża cierpliwość i poczucie humoru. Dzięki Pani dentystce mój strach minął wraz z zimnymi potami i drgawkami przed wizytą :D

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: dentysta

Post autor: moa »

Ja do dentysty chodzę u siebie, w Lublinie, do przychodni Dental na ul. Lwowskiej. Tam przyjmują świetni dentyści i specjaliści. Ja miałam tam leczone zęby kanałowo, pod mikroskopem, ale miałam też robiony implant zęba, który miałam usunięty kilka lat temu. Wszystko poszło dobrze, implant został mi wszczepiony poprawnie, na nim mam protetyczny ząb, który został dopasowany do reszty moich zębów. Mój uśmiech w końcu jest kompletny, dentystę i przychodnie polecam gorąco!

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: dentysta

Post autor: kobietki33 »

Cóż, dentystów jest naprawdę dużo ale nie każdy może się pochwalić odpowiednimi umiejętnościami. Dlatego też warto wybrać profesjonalistów w swoich fachu. Z własnego doświadczenia wiem, że na dentyście nie można oszczędzać - niestety przekonałam się o tym na własnej skórze. Teraz chodzę do przychodni na Mokotowie w firmie Medykus i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: dentysta

Post autor: Annika »

Fajnie, nowocześnie i profesjonalne jest w gabinecie stomatologicznym Maxdent we Wrocławiu maxdent/pl/kontakt Ja jestem ich zadowoloną pacjentką, trzymam się ich od dawna, bo solidnie dbają o mój ładny uśmiech. Na plus tez fakt, że pracują tam bardzo mili dentyści a ceny są w tym gabinecie bardzo rozsądne i nigdy nie czekam długo na umówienie wizyty.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: dentysta

Post autor: jula »

Ja polecam wybielanie zębów pastą z węglem aktywnym. Unikniesz wizyty u stomatologa i wybielania zębów. Mi ta pasta bardzo pomogła. W koncu mam białe zęby.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: dentysta

Post autor: lunka »

Wiele osób ma problem z ósemkami i często wręcz konieczne jest usuwanie ósemek. Jeśli zaczynają się one psuć, albo rosną w nieprawidłowy sposób to właśnie trzeba udać się niezwłocznie do dentysty i usuną ósemkę. Lepiej zrobić to wcześniej, zanim zacznie nas bardzo boleć.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: dentysta

Post autor: hannah »

Jeśli jest dobry dentysta to żaden problem, aby regularnie go odwiedzać. Polecam Wam ADP Clinic w Lublinie. Bardzo chętnie wracam do nich bo zawsze wychodzę zadowolona. Polecam Wam zabiegi takie jak implanty podokostnowe: adpclinic/pl/implantologia-podokostnowa-iuxta-3d/ .

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: dentysta

Post autor: mamonka »

A czy słyszeliście może o Gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie? Byłam tam w zeszłym tygodniu z bólem zęba. Szybko mnie przyjęli, starali się jak najbardziej uniknąć większego bólu, ogólnie wszystko było super. Aż od razu umówiłam się na przyszły miesiąc z kolejnym zębem. :)

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: dentysta

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem najlepiej chodzić do dentysty prywatnie, bowiem tylko w takich gabinetach można liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę. Ja od lat leczę zęby w centrum 3gdentist.eu/ . Mają tam szybkie terminy, super dentystów i naprawdę bezbolesne leczenie. Niedawno leczyłam u nich zęba kanałowo i naprawdę nie potrzebnie się stresowałam, bo w ogóle mnie nie bolało :)

ODPOWIEDZ