dentysta

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: dentysta

Post autor: kendal »

Ja niestety nie znam tych dentystów, których polecacie. Sama od dłuższego czasu chodzę do medykus.eu i szczerze polecam. Miałam zeby w kiepskim stanie, ale udało im się doprowadzić je do porządku. Obecnie chodzę tylko na kontrole.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: dentysta

Post autor: jula »

Od siebie mogę polecić leczenie stomatologiczne w tej klinice dentalcorner/pl/zespol-ekspertow/lek-stom-piotr-bak/ Mają tam bardzo dobrych specjalistów, którzy z pewnością ci pomogą. Sama chcę się tam umówić z moją górną piątką. Już wystarczająco długo odwlekam leczenie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: dentysta

Post autor: kajaa »

Ja coraz częściej rozważam wstawienie implantów. Ostatnio znajomy polecał mi ten gabinet stomatologiczny dentapoint/pl/implantologia/ i chyba się tam umówię. Wiem, że pomogli wielu osobom i myślę, że z moimi zębami też sobie świetnie poradzą. Nie chcę się już wstydzić swojego uśmiechu.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: dentysta

Post autor: Julia66 »

A może będzie potrzebna Wam również pomoc odpowiedniego specjalisty w zakresie aparatu ortodontycznego? W takim wypadku warto sprawdzić sobie takie miejsce, jak ortodontica/pl/ . Tutaj mają super specjalistów, więc z pewnością odpowiednio pomogą Wam zadbać o zęby.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: dentysta

Post autor: patka »

Myślę, że odpowiednim wyborem w tej sytuacji będzie także stomatologia estetyczna lublin: adpclinic/pl/stomatologia-estetyczna/ . W ADP Clinic pracują świetni dentyści, z których usług korzystam od lat. Zawsze jestem bardzo zadowolona.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: dentysta

Post autor: haanka »

jeśli czeka Was leczenie stomatologiczne i jesteście na etapie poszukiwań dobrej kliniki w Grudziądzu to warto zgłosić się do maszewski/com/. Rozbudowana oferta leczenie, niewygórowane ceny, dogodne terminy. Lekarze znają się na swoim fachu, oferują najbardziej optymalne rozwiązania, doradzają. leczenie jest bezbolesne :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: dentysta

Post autor: Dominiśka »

Zawsze też można zdecydować się na leczenie kanałowe z mikroskopem

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: dentysta

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem do dentysty najlepiej chodzić prywatnie. Leczenie zębów czasem jest naprawdę skomplikowane, więc lepiej mieć pewność, że wszystko będzie zrobione jak należy. Ja chodzę do dentysty do centrum Danea danea/pl/ . Tam mają bardzo dobrze wyposażony gabinet i świetnych stomatologów. No i leczenie jest zawsze bezbolesne.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: dentysta

Post autor: AniaSania »

Też opłaca się dzisiaj robić zakupy online. Dla mnie jest to wygodne i sportowe akcesoria tylko tutaj sklepsportowy.net/pl/ kupuję.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: dentysta

Post autor: Kamilla36 »

Mi potrzebne miejsce, w którym wykonają mi korony porcelanowe katowice. Nie ukrywam, że znalezienie takiego miejsca jest bardzo trudne, ale w wielu miejscach polecano mi dental clinic. Słyszeliście o tej klinice w Katowicach?

ODPOWIEDZ