JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: matra »

We Wrocławiu znajduje się bardzo dobry salon kosmetyczny, który zajmuje się makijażem permanentnym. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam wybrać się do charismabeautyclinic/pl/ Nie będziecie tego żałowały.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: kendal »

Sama prowadzę salon kosmetyczny, gdzie pracuję jako lingeristka. I duże znaczenie ma nie tylko doświadczenie danej osoby, ale rownież to, gdzie się zaopatruje. Ja od dawna prowadzę współpracę z hurtownią kosmetyczną permanent24/pl/ Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: jula »

Ja chodzę na makijaż do salon kosmetyczny Świdnik. Pięknie tam malują. Chciałabym sama tak potrafić :) Poza tym w ofercie jest też manicure i różne zabiegi na twarz i ciało. Bardzo profesjonalne, przyjazne miejsce.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: JEST PIĘKNIE - dobre miejsce na makijaż trwały?

Post autor: Julia66 »

Skoro już jesteśmy w temacie makijażu i jakiś fajnych kosmetyków, to ja zastanawiam się nad tym, czy nie przetestować mydełka do brwi. Jest to dla mnie totalna nowość i wiem, że aktualnie wiele osób go używa. Ja sprawdziłam takie z Eveline, które ma dobre opinie i myślę, że będzie to fajny pomysł.

ODPOWIEDZ