suknia ślubna

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

suknia ślubna

Post autor: ewaO »

suknia ślubna - gdzie kupić w Warszawie? Nosze rozmiar 46, także szukam sklepu gdzie maja piękne suknie plus size.

nieraz
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 09, 2020 5:45 pm

Re: suknia ślubna

Post autor: nieraz »

Może w tym salonie nowym w Złotych tarasach?

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: suknia ślubna

Post autor: wiktoriaula »

Nie znam tego salonu, ale polecam z czystego serca przejechać się do suknie Ślubne Lublin. Panuje tam bardzo podniosła atmosfera, można poczuć się jak prawdziwa księżniczka, a Panie uczynią wszystko, abyście znalazły suknię swoich marzeń. Wejdźcie na ich stronę suknieluisa/pl/ i zobaczcie jakie cuda można tam znaleźć. Są bardzo ciekawe kolekcje, a ceny są atrakcyjne.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: suknia ślubna

Post autor: haanka »

wybór sukni ślubnej wcale nie jest taki prosty tym bardziej, że jest ich na rynku całkiem sporo :) jeśli mieszkacie w Świdwinie, Poznaniu czy Szczecinie to zajrzyjcie do salonu Agnes Fashion Group agnesfashiongroup/pl/salon-swidwin,s1. Duży wybór, piękne fasony, umiarkowane ceny a do tego sympatyczna i pomocna obsługa :)

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: suknia ślubna

Post autor: asztarte »

O, to ja mam dla ciebie idealny namiar. Bardzo piękne suknie w większych rozmiarach znajdziesz w IDEO DESIGN na Jagiellońskiej w Warszawie suknie-duzerozmiary/pl/ To cudowny salon, mnie urzekli, bo nie tylko mają tam wspaniały wybór sukien i dodatków, ale też tamtejsza obsługa jest fantastyczna. Pracują tam przemiłe osoby, które są bardzo pomocne i można polegać na ich opinii, jako że mają duże doświadczenie w dobieraniu idealnych sukien dla dziewczyn plus size. Ja dzięki sukni od nich miałam wspaniała talię, w życiu tak pięknie nie wyglądałam! :) Na miejscu mają też usługi braffitingu i doradztwo stylistki, to bardzo przydatna sprawy, także warto skorzystać. Zachęcam was do sprawdzenia sobie ich fanpage’u na Facebooku.

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: suknia ślubna

Post autor: korka »

No i co ważne - bielizna pod suknię ;) ja na valetta/pl/collections/bielizna-slubna zamawiałam. Piękna byla!

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: suknia ślubna

Post autor: Perunka »

Do sukni ślubnej koniecznie potrzeba jest też dobrej jakości bielizna. Ja swoją ślubną zamawialam na lovita/pl/ Może przyda Ci się ten namiar

furka
Posty: 511
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: suknia ślubna

Post autor: furka »

Ponoć jeden z najszczęśliwszych dni dla kobiety to dzień ślubu. Wtedy Panna Młoda musi wyglądać idealnie i zjawiskowo. Wszystko zależy od idealnej sukienki jaką wybierze. Dlatego polecam salon sukni ślubnych agnesfashiongroup/pl/ . Same zobaczcie jakie tam są cudne suknie

zuzula12
Posty: 1523
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: suknia ślubna

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego sam korzystałem przed moim ślubem. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z dekoracjami i akcesoriami ślubnymi, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego - https://www.slubnezakupy.pl/312-podziek ... a-rodzicow .

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: suknia ślubna

Post autor: korka »

Pamiętaj też o pięknej bieliźnie pod :) ja dla siebie zamawiałam ją na https://lovita.pl/

ODPOWIEDZ