Dobra odzież damska

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: patka »

Zajrzyjcie do Desportivo. Znajdziecie tam bardzo duży wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Jest to głównie odzież sportowa - taka jak modne bluzy znanych marek: desportivo/pl/pl/p/Bluza-meska-Puma-Ess-Hoody-TR-851745-03/1936 .

kendal
Posty: 672
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: kendal »

Nie ma co się dziwić, przecież dzisiaj i tak większość ludzi korzysta z zakupów internetowych. Jak dla mnie, warto po prostu znaleźć taki sklep, który w pełni Was zadowoli. Jeśli chodzi o Elegancka odzież damska , to na pewno znajdziecie coś ciekawego w sieci.

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: lin »

Sama staram się wybierać jedynie dobrej jakości ubrania. Wolę mieć ich mniej w szafir, a żeby były to rzeczy, które posłużą mi na lata. Dlatego też zdecydowałam się na to, by skorzystać z usług firmy Custom Leather Crafting z Łodzi, która uszyła mi skórzana kurtkę na miarę clcrafting/com/szycie-na-miare. Wykonali kawał dobrej roboty, kurteczka pasuje idealnie, jest doskonale wykończona, wygodna, ponadczasowa. Naprawdę polecam.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Aśka »

Zalęzy też dla kogo szukacie :) Ja własnie dla córki szukam bluzy i znalazłam na sklepie honasport/pl/pol_m_Dziecko_Odziez_Bluzy-i-Polary-234.html Cenowo wypadają bardzo korzystnie w stosunku do tego co oglądałam w weekend w galerii handlowej. A do tego są wykonane z porządnych i dobrych jakościowo materiałów, więc na pewno będą się dobrze prały i nosiły.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: HalinkaKalinka »

A gdzie kupujecie buty marki Reebok? Ja natrafiłam całkiem przypadkiem na świetny outlet pepegi.eu/firm-pol-1538574935-Reebok.html, który ma właśnie spory wybór tego obuwia w super cenach :)

hannah
Posty: 240
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: hannah »

A gdzie rozglądacie się za pomysłami i inspiracjami? Odwiedzacie blogi modowe? Tutaj: emiliaswider/com/modne-swetry-dla-kobiet/ poczytacie więcej o modnych w tym sezonie ubraniach i butach. Moim zdaniem warto to wiedzieć.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Dobra odzież damska

Post autor: Rysia »

Warto też pomyśleć o dobrej jakości dodatkach do swoich ubiorów. Zobaczcie np tą ofertę tu eyewear24.net/product-pol-48036-Okulary-Przeciwsloneczne-Chloe-CE-146S-252.html Okulary damskie przeciwsłoneczne, o ładnym kształcie oprawek w koorze złotym. Moim zdaniem doskonały dodatek do damskich stylizacji.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: asztarte »

Ostatnio kupiłam sobie mega fajne różowe dresy, online w chiarashop/pl/product/spodnie-dresowe-chiara-pink/ Dresy są uszyte z miłego w dotyku, grubszego materiału, są tak wygodne i ładne, że chyba kupię sobie kolejna parę :) Tym bardziej,ze teraz dresy nie sa już tylko sportowym czy domowym strojem ale spokojnie można sobie w nich chodzić po mieście, są na czasie :)

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: paulajanicka »

Myślę, że ubrania szyte samodzielnie są naprawdę świetnej jakości, więc jeśli macie sprawdzoną krawcową i chcecie aby uszyła dla was wysokiej jakości odzież sportową to koniecznie zaproponujcie jej dzianiny do sublimacji . Idealnie nadadzą się do sportów zewnętrznych np. do biegania i zapewnią ochronę przed deszczem czy wiatrem. Każdy z nas chce wyglądać modnie, a jednocześnie mieć komfort podczas wykonywania ruchów. Myślę, że warto postawić na wysoką jakość.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Dobra odzież damska

Post autor: soya »

A czy sprawdzacie też informacje na temat nowinek z świata mody? Przykładowo ja tutaj pyskatyzamsz/com/blog/post/trendy-na-sezon-wiosna-lato-2021-moda-damska.htmlznalazłam na temat tego jaka moda wiosna lato 2021 będzie teraz dominować. Co będzie teraz na topie.

ODPOWIEDZ